Capitalist – монополія онлайн

«Capitalist – монополія онлайн» – це мобільна версія всіма відомої настільної монополії. Як усім нам відомо, це економічна гра, в якій кожен може стати власником монополії або банкрутом.
Одна з головних переваг цієї гри те, що грати в неї ви можете як самостійно з незнайомими людьми, так і створити власну кімнату, щоб пограти зі своїми друзями.

Встановити гру «Capitalist – монополія онлайн» ви можете як на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри «Capitalist – монополія онлайн»

Суть гри

Мета гри полягає в тому, щоб з однаковими умовами якнайшвидше розвинути свою монополію. Купуйте активи однієї країни, щоби створити монополію. Наприклад, якщо ви викупите три підприємства від Італії, отримуєте всю монополію. Далі ви можете купувати акції підприємства, щоб підвищити його вартість та швидше розорити інших гравців.

Зверніть увагу, на те, що деякі компанії коштують набагато дорожче за інших. У майбутньому це можливо принесе вам більше прибутку, а може навпаки, розорити. Не забувайте, що періодично кожному підприємцю потрібно сплачувати податки. Що вартість компанії, тим більше податку доведеться виплатити.

Впевнені, що зможете протриматися серед конкурентів і не збанкрутувати? Тоді можете встановити Capitalist – монополія онлайн і спробувати свої сили вже зараз.

Переговори та проведення угод

Ще одне досить важливе вміння, яке стане вам у нагоді, це вміння проводити вигідні угоди. Як показує практика, лише в окремих випадках одному гравцеві вдається викупити всі активи однієї країни. У таких випадках гравці можуть домовлятися між собою та проводити угоди. Як це працює?

Ви викупили дві акції від Італії та одну від Японії. Ваш противник навпаки, одну від Італії та дві від Японії. Ви можете запропонувати йому взаємовигідний обмін. Якщо суперник погодиться на ці умови, то ви обоє станете монополістами.

До речі, пропозиція може полягати у обміні активів. Ви можете запропонувати продати непотрібний актив за долари, або запропонувати викупити відсутній. Варіантів угод досить багато. Спробуйте вже зараз це зовсім не складно. А завантажити гру «Капіталіст – монополія онлайн» ви можете за посиланням нижче, під цим текстом.

Деякі особливості

Щоб почати грати, вам доведеться пройти довгу авторизацію. Першу гру ви можете грати лише за першим столом. Він був спеціально створений для новачків, щоб було простіше зрозуміти, що до чого.

Виберіть нік, колір фішки, приєднайтесь до гравців у зоні очікування. Залежно від налаштування столу, брати участь у грі можуть від двох до п’яти гравців одночасно.

Як ми вже писали раніше, можна грати як по мережі, з гравцями з усього світу, так і створити закриту кімнату для гри з друзями. Це дуже стане в нагоді, якщо ви сидите в компанії і не знаєте чим зайнятися. Можете пограти в «Capitalist – монополія онлайн» та визначити, хто ж із вас справжній економіст.

Мінуси онлайн версії

На жаль, у процесі гри відкриваються деякі мінуси. Хоч і є балансувальник, але при кидку кубиків іноді виникає якась несправедливість. Хтось із самого початку не може нормально пройти коло, потрапляє на сектор податків, офшорну зону тощо. Тоді як іншому гравцеві випадають дублі, і він спокійно скуповує всі необхідні акції. На жаль, нічого із цим зробити не можна.

Хоча у грі є локальний чат, періодично буває дуже складно домовитись про проведення торгів. Є поступливі гравці, а є дуже вперті стратеги, які не прийматимуть ваші пропозиції.
Але загалом гра дуже цікава. Якщо ви хочете цікаво провести час, то це чудовий варіант. А скачати гру «Capitalist – монополія онлайн» з офіційного джерела App Store або Play Market можна натиснувши на відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange