Stumble Guys

“Stumble Guys” – це командна гра в стилі екшн. Проходьте раунди та постарайтеся не вибути з гри. Воюйте з суперниками за місце серед лідерів, та можливість пройти в наступний раунд. Прибігли на лінію фінішу серед останніх? Не впадайте у відчай й спробуйте пройти рівень ще раз.
У грі можна створювати команду до 32 людей. Покличте своїх друзів, щоб грати було ще веселіше. Встановити гру “Stumble Guys” ви можете як на пристрої на базі ОС Android iOS, так і на ПК з Windows.

Особливості гри «Stumble Guys»

Суть гри

Ви потрапите в барвистий світ, сповнений будь-яких несподіванок. Вам потрібно проходити матчі, у кожному з яких потрібно пройти три випробування. Обходьте перешкоди та прибіжить до фінішної прямої серед лідерів.

Здається, що все легко і просто? Як би не так! Вас чекають величезні сніговики, що падають зверху, платформи та просто гігантські кулі, що обертаються, які зносять все і всіх на своєму шляху. Спробуйте уникнути зіткнення із ними.

Легке керування

Розробники зробили все, щоб гравцям було максимально комфортно керувати своїм персонажем. Для цього у додатку є віртуальний джойстик та одна кнопочка. За допомогою джойстика ви зможете задати напрямок свого героя. Кнопка ж зроблена для стрибка та прискорення персонажа. Щоб отримати прискорення, достатньо двічі натиснути на неї в той момент, коли ви знаходитесь в повітрі.

Зверніть увагу, що у грі відсутні деякі закони фізики. Тому керуватиме персонажем буде досить весело. Ви можете завантажити “Stumble Guys” і переконатися в цьому самостійно.

Графіка

Графіка гри виконана у стилі мультфільму. Велика кількість аватарів, яскраві кольори та різноманітність персонажів не залишать байдужими ні дитину, ні дорослого гравця.

Ви можете змінювати вигляд вашого персонажа. Для початку виберіть його вигляд. Налаштуйте колір шкіри, міміку, поставте йому анімовані рухи. Також можна настроїти ефект його кроків. Тобто з кожним після кожного кроку героя з-під його ніг випадатиме вибраний вами ефект.

Інші можливості

Після кожного зіграного матчу ви отримуватимете золото – внутрішню ігрову валюту. На що її можна витратити? Купуйте різні скіни, щоб легко перемагати своїх суперників.

Попри те, що в грі відсутня зброя, ви все одно зможете позбутися конкурентів. Для цього доведеться діяти підступно – загороджувати проходи та створювати різні перешкоди. Тоді іншим гравцям доведеться витратити більше часу на дорогу, що значно збільшить ваш шанс на перемогу.
Щоб встановити “Stumble Guys” на свій пристрій з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange