Перша допомога – МФТЧХ та ЧП

«Перша допомога – МФТЧХ та ЧП» – це мобільний додаток від Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. За допомогою цього продукту ви зможете ознайомитися з інформацією про те, як правильно надати першу медичну допомогу в екстреній ситуації.
Ознайомтеся з інструкцією, переглядайте навчальні уроки, а потім перевірте знання за допомогою інтерактивного тесту.

Встановити програму «Перша допомога – МФТЧХ та ЧП» ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості додатку

Можливості

Прості покрокові інструкції, як діяти в тому чи іншому випадку допоможуть вам не розгубитися і правильно допомогти собі та оточуючим у разі потреби. Навіть якщо у вас немає підключення до інтернету. Для цього потрібно завантажити той контент, який вважаєте за необхідне.

Якщо ви не впевнені у своїх силах, в утиліті ви знайдете номери швидкої допомоги, якими зможете скористатися навіть коли ви перебуваєте у чужій країні.

Характеристики

Для того, щоб вам було простіше засвоїти матеріал, ви зможете переглядати короткі відео або анімації з докладними коментарями від фахівців. Вони допоможуть ознайомитись із правильною технікою надання першої допомоги тощо.

Пройшли новий урок? Пройдіть короткий інтерактивний тест, щоб зрозуміти, наскільки добре засвоїли цю тему. Такі тести дають можливість заробляти значки. Ви можете завантажити «Перша допомога – МФОКК та КП» та разом з близькими ознайомлюватися з корисною інформацією, а також спільно заробляти значки.

Інші функції

Рекомендації щодо безпеки розписані для різних умов. Від холодних зимових, до спекотних аномалій. Ви знайдете навіть інструкції, як убезпечити себе під час торнадо або землетрусів. Така різноманітність дозволить залишатися спокійним незалежно від умов і знати, як допомогти близьким та оточуючим вас людям.

Зверніть увагу на те, що весь контент абсолютно безкоштовний і доступний більш ніж як 40 мовами світу.

Для зручності користувачів весь контент відсортований за групами, залежно від виду захворювань і травм.
Завантажити «Перша допомога – МФОКК та КП» та користуватися ним ви можете безкоштовно. Щоб завантажити програму з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange