Dragon Knight

У браузерних ММО деякі вирішуються відійти від канонів. Створити унікальну гру, в якій будуть цікаві для гравців особливості, не так уже й легко. Але розробникам вдалося це зробити і це Dragon Knight. Давайте дивитись, чим вони зможуть нас здивувати
Перша цікава особливість – класи персонажів. Якщо бути точніше, то тут два:

  • Воїн
  • Маг

Спершу може здатися, що це мінус. Але потім стає зрозумілим, що це зручно: кожного персонажа продумали до дрібниць, що навіть із цих двох вибрати одного буде непросто.

Примітно, що можна вибрати героя за ґендерною ознакою: чоловіка чи жінку, але на функції це не впливає лише на зовнішній вигляд.

У грі також присутній цікавий сюжет, а також усі «фішки» класних браузерних ММО: PvE та PvP режими, квести, підземелля та боси.

Для того, щоб пройти гру, вам потрібні союзники — самотужки буде дуже складно. На Вівтарі Героя можна найняти справжніх монстрів війни, з якими не страшні будь-які битви.

А для посилення вашого героя використовуйте особливі предмети. Вони покращують навички персонажа та дозволяють швидше проходити завдання.
Ця гра заслуговує на вашу увагу: якісна графіка, продуманий сюжет і приємний геймплей, подарують десятки годин хорошого настрою!

Вам також можу сподобатись :

Secured By miniOrange