Довгі нарди

Довгі нарди – мобільна гра для смартфонів на базі операційної системи iOS та Андроїд. Одна з різновидів гри, у якій важливе стратегічне мислення, і навіть вміння вести комбінаторну гру.
Щоб грати, знадобиться підключення до Інтернету. Для партії з друзями можна також використовувати інтернет або з’єднання через Bluetooth. Також можна грати удвох на одному пристрої. Це зручно, тому що другому гравцю не потрібно завантажувати програму на свій пристрій. Підтримується як на смартфонах, так і планшетах.

Особливості застосунку «Довгі нарди»

Для тих, хто вже колись грав у цю версію нард, все буде знайомим. Правила повністю відповідають тим, що їх сформулював Президент Федерації Спортивних Нард.

Спілкування з іншими гравцями

У процесі гри ви можете переписуватись з людьми у глобальному чаті, а також писати іншим гравцям у особисті повідомлення. У чату є модератор, тому будь-які нецензурні висловлювання видалятимуться, а порушники блокуватимуться.

У чаті можна знайти суперника, обговорити механіку гри та інші питання, пов’язані з грою. Завантажити “Довгі нарди” можна безкоштовно. За використання програми розробники не беруть плату, але іноді показують рекламу.

Відновлення гри

Якщо в процесі порушення підключення до мережі, то ви можете перепідключитися, а гра автоматично відновиться. Це зручно у тих випадках, коли партію довелося раптово перервати.

Гра на рейтинг

Завантажити “Довгі нарди” можна на мобільний пристрій – смартфон або планшет. Грайте самостійно з друзями чи гравцями із глобального чату. У процесі ви просуватиметеся рейтинговими сходами найкращих гравців.

Графіка

Розробники подбали про те, щоб зробити програму візуально приємною. Наприклад, кубики зроблені в 3D – це красиво та реалістично. За досягнення у грі ви відкриваєте нові ігрові кубики.

Правила

Це — чесна гра, в якій не лише боти, а й люди дотримуються правил. Наприклад, ви можете поставити блок, якщо хоча б одна фішка супротивника знаходиться попереду блоку.

У грі можна встановити свої столи, щоб грати з друзями віддалено. Якщо він відкритий, тоді до нього можуть приєднатися усі охочі. Але якщо ви граєте з друзями, краще робіть його закритим.
Встановити “Довгі нарди” можна безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange