SHAREit

SHAREit одна з найпопулярніших утиліт для миттєвої передачі файлів. Можна використовувати ПК, смартфон чи планшет. Для цього використовується Wi-Fi, а швидкість відправлення вище в 40 разів, ніж передача за допомогою модуля Bluetooth.
Зв’язавши між собою пристрої повітря, ви без проблем зможете передавати об’ємні файли будь-якого формату. Швидкість передачі тут справді вища, ніж за Bluetooth та USB. Наприклад, фільм розміром до 10 ГБ передається буквально за 5-6 хвилин.

Основні технічні характеристики SHAREit

  • Кросплатформність: передавайте файли між будь-якими пристроями. Це можуть бути як ПК, так і смартфони із планшетами.
  • Підтримка різних типів файлів: можна ділитися не лише фотографіями або відеороликами, але й інсталяційними файлами програм, наприклад.
  • Швидкий пошук девайсів, що знаходяться поруч, а також висока швидкість передачі даних.
  • Можливість «вивантажити» на комп’ютер контент і переглядати його на великому екрані.
  • Передача великих файлів, вагою кілька гігабайт.

Як це працює на практиці?

Наприклад, якщо ви хочете показати фотографії зі смартфона одночасно великій кількості людей, це простіше зробити на ПК. Щоб не перекидати файли, просто підключіться до ПК через смартфон за допомогою SHAREit. Перегортати фотографії можна прямо на смартфоні, пальцем ліворуч або праворуч.

Також цю програму зручно використати, якщо ви купили новий смартфон. Щоб не втратити важливі дані (список контактів, особисті файли, документи тощо), просто перенесіть їх з одного пристрою на інший.

Ще частіший варіант використання – передача ігор. Сподобалася нова гра у друга на смартфоні? Скористайтеся SHAREit та почніть грати в неї вже через пару хвилин! Це швидше, ніж шукати її в магазині додатків та встановлювати.
Завантажте SHAREit c Play Market або App Store прямо зараз, зробіть передачу файлів швидше та зручніше!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange