Пазл дня

Пазл дня – мобільна гра для смартфонів та планшетів під керуванням операційних систем iOS та Android. Це одна з найпопулярніших головоломок у світі, в яку грають дорослі та діти.
З великої кількості фрагментів потрібно скласти цілісний малюнок. Є різні рівні складності: від простих будинків з кількома квітами до складних пейзажів, на яких багато деталей та квітів.

Гра допомагає розслабитися, але при цьому підвищити концентрацію уваги та посидючість. Якщо ви хочете відпочити перед сном або під час обідньої перерви, пазли допоможуть у цьому.

Завантажити «Пазл дня» можна безкоштовно, а користуватися без підключення до інтернету. Це означає, що гра відмінно підходить для далекої дороги, коли потрібно скоротити час, а зв’язку немає.

Особливості гри «Пазл дня»

Розвиває уважність

Під час збору пазлів розвивається дрібна моторика, пам’ять та спостережливість. Ви знаходите різні фрагменти однієї картини і зіставляєте їх один з одним. Запам’ятовуючи розташування тих чи інших елементів, з кожним складеним пазлом буде легше.

Різні зображення

У додатку ви зустрінете велику кількість пазлів на різні теми:

  • Гарні місця з усього світу
  • Природні пейзажі різних країн та пір року
  • Їжа, люди, сучасне мистецтво та тварини

Всі зображення доступні у високій якості, а кожна головоломка унікальна. Ви не скучите: кожен раз відкриваючи програму, можна зустрітися з красивими зображеннями різних видів.

Щоб встановити “Пазл дня”, перейдіть за посиланням під цим текстом – тут можна завантажити гру з офіційного джерела.

Кожен день – нові пазли

Заходьте в програму кожен день, щоб зібрати нову картинку. З кожним днем ​​зображень більше, тому завжди можна вибрати пазл на ваш смак.

Діліться пазлами з друзями

Можна ділитися улюбленим пазлами в соцмережах: покажіть, яку класну картинку ви щойно зібрали! Також є таблиця лідерів, де можна змагатися із друзями: хто ж збере більше пазлів?

Працює без інтернету

Завантажити «Пазл дня» варто ще тому, що гра працює без підключення до інтернету. У дальній дорозі можна з користю провести час і зібрати кілька красивих зображень.
Раніше пазли могли легко загубитися, тому що їх треба було збирати на підлозі або столі. Тепер нічого не загубиться – все доступно на екрані вашого смартфона чи планшета у будь-який час.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange