AVG

Компанія AVG відома тим, що лояльно підходить до захисту пристроїв. Їхні продукти не «набридають» користувачеві під час використання постійними заборонами, але при цьому забезпечують необхідний рівень захисту. Тепер компанія покращила свої антивірусні програми для мобільних пристроїв: телефонів та планшетів.AVG для пристроїв на базі операційної системи Android

Утиліта захищає від шкідливого програмного забезпечення та вірусів, яких стає дедалі більше. Більшість із них спрямовані на те, щоб викрасти ваші персональні дані. Особливо це небезпечно для людей, які використовують мобільні пристрої для фінансових розрахунків.

Дані платіжних карток є ласим шматком для шахраїв. Тому AVG антивірус зосереджений на тому, щоб не дати доступ фішинговим сайтам до даних додатків та внутрішньої пам’яті смартфона.

Антивірус для Андроїд працює у фоновому режимі, забезпечуючи надійний захист від вірусів, шкідливих програм та троянського програмного забезпечення. Всі потенційно небезпечні сайти, з’єднання та програми автоматично блокуються, без жодного шансу проникнути в систему вашого пристрою.

Основні функції додатку

  • Антивірус сканує встановлені програми, відвідувані сайти, налаштування, ігри та файли в режимі реального часу
  • Прискорює роботу пристрою: для цього видаляються непотрібні файли, а також завдання, що «висять» в операційній системі. Це дозволяє збільшити термін роботи смартфона від заряду акумулятора
  • Можна захистити програми, у яких зберігається цінна інформація: месенджери, інтернет-банкінг тощо. Для цього ви можете встановити пароль або розблокування за відбитком пальця
  • Автоматичне сканування відвідуваних веб-ресурсів, а також мереж Wi-Fi.

AVG для пристроїв на базі операційної системи iOS

Версія для смартфонів та планшетів від компанії Apple має іншу назву – AVG Secure VPN & Proxy. З відмінностей від програми для Андроїд – явно виражений ухил у роботу за допомогою VPN.

Антивірус допомагає захистити вашу конфіденційну інформацію під час роботи в Інтернеті, таку як особистість користувача, місцезнаходження та тип пристрою. Крім того, воно дозволяє приховати вашу IP-адресу. Для увімкнення та вимкнення цих функцій потрібно натиснути лише одну кнопку на панелі інструментів.

У всьому іншому – це точна копія AVG антивірусу для Android.
Перейдіть за посиланням, щоб захистити ваш пристрій прямо зараз!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange