Шашки

Шашки – це класична гра, яка тепер доступна і на мобільних пристроях. Ви можете завантажити її на свій смартфон або планшет безкоштовно.
У цій грі підтримуються понад десять правил різних видів шашок. Це зручно, тому що ви можете грати в такі шашки, як звикли.

Особливості

  • Підтримуються десять різних правил шашок.
  • У грі є десять рівнів складності. Вибирайте той, який підходить вам за рівнем, та насолоджуйтесь грою. Якщо ви хочете швидше навчитися, вибирайте складніший рівень.
  • Гра для двох. Запрошуйте друга, щоб він став вашим суперником і грайте на одному пристрої.
  • Бажаєте навчитися грати? Вам потрібно скачати Шашки для Андроїд, тому що тут є ігровий помічник. Він підкаже, коли та який хід краще зробити. Але кінцеве рішення все одно ухвалюєте ви.
  • Автоматичне збереження. Якщо ви вийшли з гри під час партії, вона автоматично збережеться. При наступному завантаженні ви зайдете і продовжите гру на тому ж місці.
  • У грі є шість різних тем. Налаштуйте вигляд так, як вам подобається: це може бути білий або золотий колір дошки.
  • Дошку можна бачити з двох ракурсів: зверху у 2D форматі або спереду у 3D форматі.
  • Графіка у шашках реалістична. Ви практично не зможете відрізнити їх від реальних шашок. І це враховуючи, що перед вами лише екран смартфона або планшета.

Завантажити Шашки на Андроїд можна безкоштовно. У додатку є небагато реклами, але вона показується лише після завершення партії. Щоб взагалі не бачити реклами, на час гри можна відключати інтернет на пристрої.

Як грати?

Для того, щоб зробити хід, дотримуйтесь простої інструкції:

  1. Натисніть на клітинку, де стоїть шашка, якою ви хочете бути схожим.
  2. Потім натисніть на клітинку, на яку хочете бути схожим.

Після вашого ходу, штучний інтелект піде у відповідь автоматично. Зважайте на те, що вам не можна розслаблятися ні на хвилину. Комп’ютер робить ходи миттєві, оскільки він прораховує мільйони комбінацій на секунду. У цей же час ви робите хід за ходом, по суті. Тому важливо не втрачати концентрацію, а також одразу продумувати кілька ходів уперед.

Клітини, на які ви можете бути схожим, спеціально підсвічуються. Так зручніше, тому що ви одразу бачите доступні ходи.
Хочете завантажити Шахи на Андроїд? Для цього перейдіть на Play Market за посиланням нижче. Тут можна завантажити поточну версію гри.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange