Grow Empire: Rome

Grow Empire: Rome — це мобільна стратегія, де ви в ролі римського правителя будуватимете і захищатимете свою імперію. Ця гра симбіоз з кількох жанрів:

  • Оборона веж (TD)
  • Звичайна стратегія
  • Елементи рольової гри (RPG)

Ваша основна мета – перемогти якнайбільше інших цивілізацій Європи за допомогою римської армії. Також у вашому розпорядженні будуть: облогові машини, легіони та варвари-найманці.

Спершу вам дадуть невелику кількість слабких селян, з яких потрібно буде зробити непереможних воїнів. Фортецю потрібно захищати та покращувати, щоб вона змогла вистояти проти найсильніших армій Європи та Близького Сходу.

Завантажити Grow Empire: Rome можна безкоштовно, але деякі функції у грі ви можете купити за реальні гроші.

Особливості гри Grow Empire: Rome

Тут гарна графіка та озвучка, а також цікавий ігровий процес. Додатково ви можете використовувати покращення та навички, щоб зробити геймплей ще яскравішим.

Початок

Спочатку вам доведеться докласти зусиль для того, щоб захистити невелику базу від постійних набігів варварів. На кожну хвилю нападу слід збирати свій загін. Відбиваючись від загарбників, ви отримуєте золото. З його допомогою можна покращити фортечні стіни.

Grow Empire: Rome потрібно для того, щоб розвивати стратегічне мислення. Вам потрібно постійно думати наперед, прораховуючи кожен крок. Підвищуйте рівні лучників, модернізуйте захист бази та балісти. Все це допомагає відбивати атаки, не витрачаючи багато ресурсів.

Коли ви підвищите рівень, можете підвищити і рівень воїнів, і навіть інші властивості поселення.

Основна частина

Коли відкриєте нові варіанти військ, виводьте їх у глобальну карту. Тут можна нападати на інших гравців, забираючи цінні ресурси. Кожна завойована територія приносить добрий дохід вашому місту.

Геймплей

Над кожним воїном є смужка, яка показує рівень її здоров’я. На неї можна подивитися та вчасно прибрати з-під удару слабкого воїна.

Ці смужки допомагають контролювати здоров’я армії та вчасно робити рокіровки.

На вас нападатимуть понад 1500 разів. А ви зможете вижити після такої кількості атак?

Можна розблокувати більше 35 римських воїнів для дослідження та покращення.

Вам доступні облогові знаряддя, бойові слони, баліста та інша зброя для захисту та нападу на фортеці.
Завантажити Grow Empire: Rome можна безкоштовно з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange