Number Master: Run and merge

“Number Master: Run and merge” гра для цікавого проведення дозвілля та того, щоб “вбити” час.

Про гру Number Master: Run and merge

Суть гри дуже проста. У вас є початкова цифра – 1. Вам потрібно керувати цифрою, водячи по екрану пальцем вліво-вправо, збирати цифри менше, ніж ваша. Таким чином ваша цифра сумуватиметься і збільшуватиметься.
Якщо ви натрапите на число більше, ніж ваше, ви програєте і почнете рівень спочатку.

У грі є рекламний контент, тому будьте готові до того, що після кожного другого рівня рекламний ролик буде на кілька секунд, після ви можете його закрити.

Гра Number Master: Run and merge доступна для скачування на операційні системи Android та iOS абсолютно безкоштовно. Завантажити гру з офіційних джерел можна за посиланням нижче.

Функціонал гри Number Master: Run and merge

За функціоналом у грі все дуже просто. А просто тому, що всього 2 кнопки, якими ви можете увімкнути або вимкнути звук у грі. І друга – це включення або вимкнення вібрації у грі.

Гра Number Master: Run and merge доступна для скачування на операційні системи Android та iOS абсолютно безкоштовно. Завантажити гру з офіційних джерел можна за посиланням нижче.

Управління

  • Як згадувалося раніше, у грі дуже просте управління. Вам потрібно лише водити пальцем по екрану вправо або вліво, щоб збирати необхідні цифри і числа.
  • Також якщо проводити пальцем уперед, то цифра рухатиметься швидше. А якщо проводити пальцем назад, то рухатиметься досить повільно.
  • Гра горизонтальна, тож дуже зручно грати.
  • Синім кольором позначені числа, які ви можете збирати та додавати до свого числа.
  • Червоним позначені числа, які вам ще недоступні. Натрапивши на них ви розіб’єтеся і програєте. Після програшу рівень починається спочатку.
  • Зелені трампліни допоможуть вам перестрибнути через перешкоду у вигляді червоних лез та бортів.
  • До 10-го рівня в грі з’являться різні перешкоди. Наприклад, 2 коробки, на яких будуть написані числа. Вам потрібно вибрати ту, на яку вистачить ваших чисел. Так як вони будуть забирати у вас їх з вашого рахунку.
  • На фініші є скляні стіни з числами. Залежно від вашої загальної суми ви зможете розбивати їх і просуватися далі до фінішу. Таким чином ви ставитимете свої особисті рекорди.

Гра дуже проста та захоплююча. Вам варто її один раз скачати, і вона вас затягне на кілька годин.
Гра Number Master: Run and merge доступна для скачування на операційні системи Android та iOS абсолютно безкоштовно. Завантажити гру з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store можна за посиланням нижче. Хорошої гри.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange