Asphalt 9: Легенди

«Asphalt 9: Легенди» — дев’ята частина легендарної мобільної гри. Безумство, яке відбувається на дорогах по всьому світу, є ключовою особливістю гри.
Завдання гравця прийняти виклик від безстрашних гонщиків, і прийти до фінішу першим, незважаючи на будь-які складнощі. А їх тут вистачає: звивисті траси, обов’язкові вимоги до виконання трюків, а також умілі противники.

У цій частині можна поїздити на найкрутіших і найшвидших супер і гіперкарах у світі. Вибирайте автомобіль своєї мрії, і вперед, ганяти мальовничими місцями в різних куточках світу!

Завантажити «Asphalt 9: Легенди» можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS та Android.

Переваги гри Asphalt 9: Легенди

Якість, як на консолі

Напевно ви знаєте, що стандарт в іграх – це проекти для консолей формату Playstation. Але тепер ви можете грати в такі ігри на мобільних пристроях. Асфальт 9 – один із таких проектів.

Реалістична графіка в аркадних перегонах, а також маса спецефектів та хороша оптимізація, з головою занурюють у світ швидких автомобілів.

HDR-технологія передачі зображення гарантує плавну та стабільну картинку на екрані, за рахунок чого створюється ефект занурення.

Найкращі автомобілі у вашому пристрої

Вибирайте одну з 50 доступних машин, щоб сповна насолодитися її перевагами. За час гри можна спробувати одразу кілька автомобілів, щоб визначитись, якою вам подобається більше.

Кожну машину розробники обирали самостійно: вони мали свого роду кастинг, де кожен автомобіль мав піти цілу анкету за різними пунктами. Естетика, швидкість і емоції від драйву – ось три основні умови.

Встановити “Asphalt 9: Легенди” можна безкоштовно. У грі є предмети, які можна купувати за реальні гроші, але для проходження гри це не обов’язково.

Тюнінг автомобіля

У цій версії є спеціальний розділ, де можна підбирати колір і матеріали для вашого автомобіля. Наприклад, можна вибрати колір супортів, дисків або самої машини. Також можна додати карбонові деталі, щоб підкреслити потрібні риси вашого швидкісного боліда.

А ви готові поринути у світі найшвидших у світі автомобілів?
Щоб завантажити “Asphalt 9: Легенди” з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Тут є актуальна версія, яка постійно оновлюється розробниками.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange