Rappelz

Rappelz – це безкоштовна MMORPG-фентезі. Створюючи персонажа, можна вибрати одну із трьох рас. Загалом цей проект схожий на легендарну Lineage 2, але з трохи переробленою механікою гри. Проект вийшов далекого 2008 року, але досі має шанувальників.
Ключова особливість гри – можливість приручити будь-яку істоту. Сюжет побудований навколо трьох рас, які давно жили дружно. А потім вони об’єдналися проти спільної напасті — бунтівників із раси Гайя.

Особливості гри Rappelz

Почати грати у Rappelz можна безкоштовно. Після реєстрації потрібно буде вибрати расу персонажа:

  • Асура
  • Діва
  • Гайя

Вибирати слід уважно, тому що для кожної з рас доступні свої професії. У грі є три класи гравців:

  • Воїн.
  • Маг.
  • Призовник.
  • Приручення істот

Вихованці це основні помічники в цій грі. Їх можна приручити, а потім розвинути та посилити. Головна особливість – приручити можна майже будь-кого. Так, це може бути бос підземелля або будь-який інший монстр. Ця концепція і подобається гравцям, тому багато хто починає грати в Rappelz.

Коли ви приручили монстра, він стає вашим основним помічником. Бувають ситуації, коли він не просто допомагає в бою, а й значно перевершує основного персонажа за силою. На відміну від професій, вихованці мають кожну расу і клас.

Спорядження

Грати у Rappelz можна безкоштовно. Це стосується й спорядження, якого у грі багато. Його не потрібно купувати за реальні гроші, але постійно потрібно покращувати, щоб просуватися у грі. Для цього знадобиться коваль та майстер енергії – вони є у кожному місті.

Щоб посилити річ, до неї можна додатково вставити Камінь душі — він посилює основну характеристику екіпірування.

Геймплей Rappelz

Все, що потрібно робити в грі – постійно боротися з монстрами та іншими гравцями. За кожну виграну битву ви отримуєте лаки, які можна обміняти на основну ігрову валюту. Також лаки використовуються для того, щоб заряджати каміння душ, вставлені у ваше спорядження.

Якщо у вас їх достатньо, то можна використовувати лаки-щит. При смерті персонажа досвід зберігається, а чи не втрачається. Але при цьому ви витрачаєте частину лаків – завжди стежите за їх кількістю.

Можна ходити до підземелля, але краще з друзями: монстри дуже сильні, але й нагороди за них теж дуже добрі. Грати онлайн у Rappelz можна навіть зі старих ПК, оскільки гра не вимоглива до ресурсів.
Щоб почати грати в Rappelz, перейдіть за посиланням нижче та зареєструйте обліковий запис.

Rappelz

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange