Lords Mobile: Війна Королівств. Стратегія битв

Lords Mobile – це тактична розрахована на багато користувачів RPG для мобільних пристроїв. Ця гра безкоштовна, але в ній все одно є донат. Якщо ви хочете швидше розвиватись, то потрібно буде платити.
Але ми вважаємо, що краще навчитися грати безкоштовно і при цьому перемагати ворогів. Давайте розповімо вам кілька лайфхаків?

З чого варто розпочати гру?

Не вливаючи в гру кристали, вам буде складно воювати з іншими. Тому розвивайте своє місто. Створюйте нові будівлі, покращуйте армію та розвивайте захисні характеристики.

Так, на вас постійно нападатимуть, вважаючи, що ви слабші. Але яке буде відкриття для ворогів, коли ви легко відобразите їхню атаку.

Що потрібно робити?

Для початку – скачати Lords Mobile безкоштовно. Зробити це можна за посиланням нижче під статтею з офіційного джерела Play Market або App Store.

Потім ваша основна мета – прокачати замок до 17-го рівня. Він дозволить купити скарбницю та відкрити юнітів 3-го рівня. Вони розвиваються швидше, ніж навіть юніти 4-го рівня. І при цьому вони в кілька разів слабші за юніти першого і другого рівня, тому ви легко будете відображати їх атаки.

Їх можна містити в невеликій кількості, щоб швидко лікувати та не витрачати багато ресурсів.

Економіка

Розвивайте та досліджуйте все, що пов’язано з економікою. Це прокачує ваше місто у фінансовому плані. А покращувати армію почнете згодом, коли буде достатньо для цього ресурсів. Сильна армія не така важлива, як сильне і розвинене економічно місто.

Збирати ресурси на початку гри доведеться на світовій карті. Робити це потрібно, поки не з’явиться вантажний корабель.

Є небезпечний момент: якщо вашу армію знищать на карті, то юніти не відновлюються. Але з іншого боку, ризикуючи, є шанс дістати екіпірування, яке швидше розвиває ваші війська.

Завантажити Lords Mobile можна на смартфони на базі Android.

Як тільки з’явиться вантажний корабель, використовуйте для обміну ресурсів. Вони тут у безпеці, тому що вони лежать в інвентарі як предмети.

Герої

Використовуйте такі персонажі:

  • Червона Блискавка
  • Мудрець Штормів
  • Пройдисвіт

Набивайте якнайбільше медалей і прокачайте кожного з них до золотого рангу. Це дає високий приріст швидкості будівництва будівель та нових досліджень.
Встановити Lords Mobile безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store можна за посиланням нижче. Натисніть на неї і скачайте гру на свій смартфон.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange