Oliver the Virtual Cat

Зізнайтеся, чи хотіли б ви колись завести собі домашнього улюбленця? Багатьом людям це не дозволяють зробити життєві обставини. Якщо ви така людина, то поспішаємо порадувати – ми знайшли рішення. Мобільна гра “Oliver the Virtual Cat” саме те, що вам потрібно.
По-суті, ця гра це щось на кшталт “Тамагочі”. Але більш вдосконалена та з більш розширеним функціоналом. Доглядайте кота Олівера, і вирощуйте його з маленького кошеня в дорослого кота.

Встановити гру “Oliver the Virtual Cat” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android.

Особливості гри «Oliver the Virtual Cat»

Догляд

Щоб почати грати, вам належить дати коту ім’я (але можете залишити його на прізвисько Олівер), і пройти невелике навчання. Якраз під час навчання, вам покажуть, як правильно доглядати кошеня. Що потрібно обов’язково робити, щоб кошеня росло щасливим і здоровим?

  • Не забувайте годувати свого вихованця. У холодильнику є безліч різних страв на будь-який смак і гаманець.
  • Слідкуйте за гігієною. Водіть кошеня в туалет, купайте його і не забувайте прати речі.
  • Щоб кіт завжди був сповнений енергії, слідкуйте за його станом і вчасно укладайте спати.
  • Грайте з твариною, щоб покращувати настрій та підвищувати рівень вихованця.

Це ваші головні обов’язки. Практично такі ж, як і в реальному житті, чи не так? Ви можете скачати гру “Oliver the Virtual Cat” і переконатися в цьому самостійно.

Міні-ігри всередині самої гри

Як часто при завантаженні однієї гри, ви отримуєте їх кілька всього в одному додатку? Такою фішкою можуть похвалитися лише схожі за жанром гри тамагочі, наприклад такі як: Мій Том, що говорить, або Моя розмовляюча Анджела. Ну і звичайно ж “Oliver the Virtual Cat” не виняток!

Грайте в міні-ігри не тільки для того, щоб підвищити рівень кошеня та покращити його настрій. Вони також можна заробити ігрові монети. Витратити їх можна на їжу або одяг для вихованця, а також, щоб облаштовувати його оселю.

Щоб швидко заробити монетки, радимо вибрати гру з дроворубом. За п’ять хвилин гри можна назбирати більше ніж 1000 монеток.

Переваги гри

Однією з головних переваг є практично повна відсутність реклами у грі. Ніщо вас відволікатиме від процесу виховання тваринки.

Також, значний плюс, який відзначають всі гравці, це можливість грати без донату. Монетки заробляються дуже швидко, та й загалом у грі платний контент відсутній.

Варто зауважити, що грати в “Oliver the Virtual Cat” можуть як малюки, так і дорослі. Безліч розвиваючих міні-ігор підійдуть для найменших гравців, а ось з іграми на логіку буде цікавіше дорослим користувачам.
Бажаєте встановити “Oliver the Virtual Cat” з офіційного джерела Play Market? Просто перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange