Брайти

“Брайти” – це мобільна гра, яка була розроблена під час проведення акції “Брайти – народження українських супергероїв”. Мета цієї акції – весь отриманий дохід відправити на будівництво дитячого реабілітаційного центру у Львові.
У чому суть гри? Брайти – це персонажі, що символізують націю українців. Вам необхідно трощити колони орків та їх техніки, щоб захистити свою батьківщину. Змагайтеся з іншими гравцями, прокачуйте своїх героїв і пориньте у захопливий світ Брайтів.

Встановити програму «Брайті» можна на планшет або смартфон під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри «Брайти»

Різноманітність персонажів

У грі всі персонажі поділяються на пару класів:

  • Українські супергерої
  • Преміум фішки

Українські супергерої складаються зі звичайних, рідкісних, епічних та легендарних персонажів. Усіх їх ви можете отримати на касі магазину, коли розплачуєтеся за покупку. Преміум фішки ви можете придбати окремо як звичайний товар.

Тренуйте своїх героїв, щоб отримати більшу ефективність на полі бою. Прокачати персонажа ви можете до 10 рівня, він вважається максимальним. Прокачувати ви можете тільки тих героїв, чиї фішки ви маєте.

Брайти
Брайти. Тренування

Чим відрізняються українські супергерої?

Як було написано вище, цей клас персонажів ділитися на кілька видів. Розберімо кожен із них окремо.

  • Звичайний. Це стандартні персонажі зі стандартною силою. Залежно від легіону залежить їхня швидкість і сила удару.
  • Рідкісні. Це другий за рівнем клас персонажів. Вони сильніші, мають додаткову суперсилу, яка допомагає знищувати ворогом на полі бою.
  • Епічні. Вони ще витриваліші ніж рідкісні. Має кілька суперсил, які можна активувати на полі бою. Їхня швидкість і сила удару вищі, ніж в інших персонажів.
  • І нарешті,  легендарні. Як ви вже здогадалися, це найвищий та найсильніший клас. Усього їх троє, і отримати їх не так просто. Але після їх придбання ви точно зможете пережити всі хвилі нападу на полі бою і протримаєтеся довше за свого суперника.

Також у грі ви знайдете благодійних супергероїв. Отримати їх можна за донат, який також піде на будівництво реабілітаційного центру у Львові. Ви можете встановити гру «Брайти» на свій смартфон та ознайомитися зі здібностями даних персонажів безпосередньо в додатку.

Брайти
Благодійний персонаж

Хід гри

Прокачавши своїх героїв, рушайте на поле бою. Викликати своїх брайтів ви можете за ману – це спеціальна валюта, яку ви накопичуєте у процесі знищення орків та їхньої техніки. Поєднайте двох однакових героїв, щоб отримати більшу ефективність.

Паралельно з вами грає ще одна людина, ваш суперник. Переможцем вважається той гравець, який зможе довше утримувати ворогів, і не витратить при цьому три життя.

Брайти
Брайти. Поле бою

Де отримати кепси для гри?

Акційні фішки з персонажами ви можете придбати у мережі магазинів АТБ. За кожні 99 грн у чеку покупцю пропонують взяти одну фішку. Зверніть увагу, що за купівлю деяких товарів вам також належить отримувати фішку. Додаткові кепси ви можете отримати, й розплачуючись карткою Visa від райфу.

Для того, щоб не втратити колекційні фішки, ви можете придбати спеціальний тубус для їх зберігання. Купуючи його, ви отримаєте легендарного персонажа у подарунок. Придбати фішки можна під час проведення акції, з 28.06.2022 по 09.08.2022 включно.
Спробуйте перемогти своїх ворогів уже зараз. Завантажити гру «Брайти» ви можете з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange