Pinterest

Pinterest – соціальна мережа, в якій люди публікують картинки та фотографії. Збирайте цікаві ідеї, щоб надихати їх. Використовуйте мобільний додаток, щоб мати доступ до вражаючих зображень у будь-яку хвилину.
Pinterest це єдина у світі візуальна пошукова мережа. Як це виглядає практично. Уявіть, що ви вводите запит до Google. Зазвичай ви потрапляєте на сторінку пошукової видачі, де у списку перелічені веб-сторінки. Але тут після введення запиту ви отримуєте видачу у вигляді картинок.

Натиснувши один раз на картинку, вона збільшиться. Натиснувши вдруге, ви перейдете на веб-сайт, де вона зберігається.

Це місце вважається найкращим для отримання ідей, що надихають. Наприклад, ви створюєте дизайн інтер’єрів. Щоб надихнутися та «піддивитися» рішення закордонних колег, введіть запит у пошуковий рядок. У додатку також є зручний поділ на категорії – можна швидко знайти картинку, що цікавить.

Як і в будь-якій соціальній мережі, користувачі можуть лайкати, обговорювати і зберігати собі піни — саме так називаються всі зображення Пінтереста. Ви можете розміщувати зображення, щоб залучати користувачів. Чим більше інтересу викликає сторінка, тим простіше їй потрапити на високу позицію у видачі чи «Популярному».

Збирайте ідеї у Pinterest

Візуальні закладки можна збирати в одному місці, формуючи добірки з тем, що вас цікавлять. Наприклад – про ремонт квартири, подорожі, вироби хенд-мейд і т.д.

Ось найпопулярніші сценарії використання:

  • Закладки. Зберігайте все, що вам сподобалося.
  • Планування інтер’єру або екстер’єру: можна вибрати кілька ідей для офісу, квартири, будинку чи дачної ділянки.
  • Пошук цікавих ідей: від гарних виробів до корисних порад. Це можуть бути поради щодо особистої ефективності, статті, зображення незвичайних подарунків та інше.
  • Пошук хобі: знайдіть заняття до душі. Переглядаючи картинки, ви побачите, як багато ідей перетворюється на реальність. Люди діляться тим, що у них найкраще: випалювання по дереву, плетіння, створення картин.
  • Пошук власного стилю. Тут ви знайдете тисячі ідей на вигляд. Шукати можна як за певними стилями одягу, так і просто на запит «мода і стиль». Це стосується як жіночої моди, так і чоловічої.

Шукайте надихаючі ідеї та робіть наш світ кращим! Завантажити мобільний додаток Pinterest c Play Market  або App Store можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange