ПДР України 2021

ПДР України 2021 – мобільний додаток для iOS та Android, в якому можна вивчати правила дорожнього руху України, а також проходити тестування за квитками.
З цим застосунком ви можете вивчити ПДР з нуля або повторити те, що знаєте. Тому додаток підходить як для водіїв зі стажем, так і для майбутніх автомобілістів.

Особливості застосування ПДР України

Розбивка за категоріями

Щоб ПДР було простіше вивчати, інформацію розбито на підкатегорії. щоб почати вивчати її, потрібно лише завантажити ПДР України 2021 року.

Наприклад, тут є такі розділи:

  • Усі ПДР на теми: від загальних положень до перерахування дорожніх знаків.
  • Дорожні знаки за призначенням: попереджувальні, забороняючі, наказні та інші.

Є окремий розділ зі штрафами, в якому можна прочитати скільки грошей потрібно буде заплатити за те чи інше порушення. Всі зміни в ПДР відразу ж відображаються у додатку: розробники постійно моніторять поправки до законів.

Інформація про страхування

Тут є розділ, який називається “Автострахування для чайників”. Автори просто і зрозуміло розповіли, для чого потрібний страховий поліс «автоцивілки» і як він працює. Також тут є інформація про принцип роботи Європротоколу. Прочитавши ці розділи, ви дізнаєтесь, як отримати страхове відшкодування у разі ДТП.

Законодавство для водія

Тут перераховані закони, укази, постанови та інші нормативно-правові акти, яким має слідувати водій транспортного засобу. Вивчивши їх, ви знатимете свої обов’язки та права, а також те, як правильно спілкуватися з представниками патрульної поліції, якщо вас зупинили.

Завантажити ПДР України 2021 можна безкоштовно, а доступ до деяких розділів отримати за допомогою PRO-акаунту. Пояснення до всіх питань, а також тестування з усіх тем також доступні тільки для передплатників Premium.

Актуальна інформація

У цьому додатку ви завжди знайдете актуальну інформацію щодо останніх змін у законодавстві та екзаменаційних питаннях.

Тести ПДР України

У режимі тестування є 2000 питань з поясненнями. Тестування вміщує всі офіційні тестові питання, які є на іспиті в ТСЦ. Додаток використовує той самий алгоритм створення екзаменаційного квитка, що й у ТСЦ.
Щоб встановити ПДР України 2021 безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange