Google Files: звільніть місце на телефоні

“Google Files: звільніть місце на телефоні” — мобільний додаток, який очищає пристрій від сміття, звільняє місце та допомагає швидко знаходити файли. З його допомогою ви можете звільнити простір, видаляючи непотрібні файли.
Також тут зручно шукати необхідні файли: вбудована система пошуку допомагає знаходити документи, зображення та інші види файлів за допомогою категорій. Знайдені файли можна надіслати іншій людині на телефон навіть без підключення до Інтернету.

Завантажити Google Files: звільніть місце на телефоні можна на мобільні пристрої з операційною системою Android.

Переваги додатку Google Files

Звільніть місце на смартфоні, вилучивши зайве

За допомогою застосунку можна очищати кеш свого пристрою. Застосунок знаходить непотрібні файли, дублікати, програми, що не використовуються, і медіа з чатів месенджерів, наприклад Viber, Telegram або WhatsApp, які засмічують ваш пристрій. Видаляйте непотрібні файли у два кліки – це швидко та зручно.

Зробіть пристрій продуктивнішим

Завдяки видаленню сміття ви підтримуєте високу швидкість роботи системи. Додаток регулярно перевіряє внутрішню пам’ять пристрою, а потім сповіщає вас, якщо знаходить непотрібні файли.

Воно підказує які файли потрібно видалити, і що частіше ви користуєтеся додатком, то більш точні рекомендації отримуєте.

Встановити “Google Files: звільніть місце на телефоні” можна безкоштовно. Усі функції додатку також не вимагають оплати.

Керуйте файлами

Використовуйте фільтри та категорії, щоб швидко знаходити зображення, відео, програми, документи та інші види файлів. Хочете знайти картинку, яку завантажили минулого тижня? Для цього знадобиться всього кілька кліків!

Діліться файлами без підключення до Інтернету

Ви можете передати будь-які файли на інший мобільний пристрій, на якому встановлено цю програму навіть без інтернету. Обмінюйтеся файлами з друзями та колегами – це швидко та зручно.
Дані надсилаються через зашифровану Wi-Fi мережу, тому можете не турбуватися – сторонні особи не отримають до них доступ під час передачі.

Додаток не знижує продуктивність

Завантажити “Google Files: звільніть місце на телефоні” потрібно, щоб ефективніше використовувати свій смартфон або планшет. Вага додатку всього 10 МБ: вона не «з’їдає» ресурси вашої системи, а навпаки прискорює її роботу без втрат у продуктивності.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange