OTP Smart

OTP Smart – це мобільний додаток від однойменного банку. З його допомогою ви можете керувати своїми рахунками та проводити основні банківські операції онлайн. Всю потрібну інформацію ви можете отримати у режимі 24/7.Основні функції додатку

  • Переказ грошей між своїми картами та рахунками; переказ коштів на інші картки та рахунки в межах ОТП Банку чи України.
  • Миттєві переклади між картами в режимі 24/7.
  • Зняття грошей із депозиту та його поповнення.
  • Погашення кредитів без комісій.
  • Оплата мобільного зв’язку, ігрових облікових записів та інших послуг в інтернеті.

Завантажити OTP Smart потрібно людям, які користуються послугами цього банку. Навіть якщо ви використовуєте інтернет-банкінг на комп’ютері, все одно зручніше, якщо він завжди буде під рукою. А у форматі мобільного додатка це якраз дуже зручно.

Система управління власними грошима на відстані

Саме так банк називає цю програму. У ньому ви можете здійснювати операції і навіть отримати консультацію від живої людини – додаток замінює живе спілкування у банку.

Тепер вам не обов’язково йти до відділення, щоб вирішити якісь питання з кредитом чи переказом грошей юридичній особі. Вам потрібно лише завантажити OTP Smart на свій мобільний пристрій: смартфон чи планшет. Він працює як на пристроях з ОС Android, так і на ОС iOS.

Перекази грошей

Переказуйте особисті чи кредитні кошти між своїми картками. Також ви можете поповнити картку іншій людині, маючи лише її номер. Зі своєї дебетової або кредитної картки можна оплачувати рахунки за послуги, переказуючи гроші на розрахунковий рахунок юридичних осіб.

Погашення кредитів та поповнення депозитів

І все це без комісії. Оплата найпопулярніших послуг банку – безкоштовна. Це означає, що ви можете погашати заборгованість за кредитом або поповнювати депозит на ту суму, яку внесли.

Контроль витрат та залишку

Дивіться деталі своїх рахунків та витрат. Дивіться, куди йдуть гроші і скільки ви за це платите. Контролюйте залишки та рух коштів. Також можна завантажувати детальні виписки, щоб скласти точну картку витрат та доходів.

Систему можна настроїти під себе за допомогою великої кількості функцій. А для людей, які не є користувачами ОТП Банку, розробники також створили низку послуг, доступних без авторизації.
Щоб завантажити OTP Smart безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange