Моя розмовляюча Анджела

«Моя розмовляюча Анджела» — мобільна гра симулятор для дітей від 4 років і дорослих, в якій потрібно доглядати за вихованцем. В даному випадку вам потрібно відповідати за життя стильної кішки на ім’я Анжела. Купуйте, годуйте, доглядайте будинок і вибирайте модні вбрання.
Крім цього, у додатку є додаткові міні-ігри, за допомогою яких можна не лише заробляти внутрігрові гроші, а також тренувати логіку, концентрацію та увагу.

Завантажити гру «Моя Говоряща Анджела» можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS або Android.

У чому суть гри Моя Анджела?

Догляд за модною кішкою

Вам потрібно доглядати за кішкою, паралельно створюючи з неї наймоднішого вихованця. Купуйте, прикрашайте будинок і годуйте смачною їжею – на подяку за це, кішка завжди буде в хорошому настрої.

Прикрашайте її так, як заманеться. У вас є можливість скласти вбрання з різного одягу та аксесуарів. Сюди входять: сукні, макіяж, зачіски, взуття та інше. Змінити вбрання можна будь-якої миті — робіть це, коли захочеться.

Танці під улюблені пісні

Просто подивіться, як цей кіт може танцювати під свої улюблені композиції! І не має значення, який стиль музики грає — вона вміє все. Подивіться на її танці, щоб підняти собі настрій будь-якої миті.

Встановити «Моя Анджела, що говорить», можна для того, щоб скоротити час, коли ви чогось очікуєте. Заходьте в гру, виконуйте завдання та проходьте міні-ігри. А як нагороду отримуйте можливість одягнути кішку так, як вам заманеться.

Міні-ігри для розвитку логіки та уваги

Усередині додатка є ігри, що розвивають, за проходження яких гравець отримує різні нагороди. В основному це внутрішньоігрова валюта, яку можна витрачати на різні аксесуари і одяг всередині програми.

Ідеальна гра для вашої дитини

Кішці потрібен ретельніший догляд, ніж коту Тому, тому дитині буде цікавіше грати саме в цю версію. Тут більше можливостей для того, щоб зробити кішку унікальною: вибрати вбрання, зробити зачіску та макіяж.

Доступно понад мільйон комбінацій, які допоможуть створити унікальну зачіску, наприклад. З одягом варіантів кастомізації менше, але все одно буде чим зайнятися в гардеробі.
Щоб завантажити «Моя Говоряща Анджела» безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Тут є актуальна версія, яка постійно оновлюється.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange