My Pol

My Pol — мобільний додаток для українців, в якому можна викликати поліцію, взаємодіяти з нею, а також оцінювати їхню роботу за номером жетону.
Це найшвидший варіант для зв’язку з поліцією в екстрених випадках. Можна швидко натиснути кнопку SOS і на ваш виклик швидко приїде наряд патрульної поліції.

Платформа для зв’язку між поліцейськими та жителями міст

Завантажити My Pol можна безкоштовно, а працює воно на операційних системах Android та iOS. Спочатку було доступно лише у столиці та низці обласних центрів, але зона роботи постійно розширюється.

Екстрений виклик

Натисніть кнопку SOS, щоб викликати вбрання поліції. Інформація про місцезнаходження визначається автоматично, за допомогою функції GPS у телефоні, яка працює як геолокація. Також програма запропонує одразу кваліфікувати вид правопорушення.

Що потрібне для використання?

Щоб скористатися програмою на мобільних пристроях, вам потрібно зареєструватися. При реєстрації система нагадує, що людина має бути обізнана про відповідальність за хибні виклики. Також просить підтвердити, що користуватися додатком буде саме та людина, яка реєструє обліковий запис.

Встановити My Pol можуть як громадяни України, так і іноземці. Щоб пройти реєстрацію, потрібно ввести:

  • ПІБ
  • Номер телефону
  • Електронну пошту

За бажанням користувача можна завантажити фотографію профілю. Також рекомендується додати номер телефону довіреної особи – людину, якій зателефонує поліція, якщо не буде зв’язку з користувачем.

Як викликати поліцію?

Зробити це можна двома способами:

  1. Натиснути кнопку SOS і поліція просто приїде за вказаними координатами. Ця опція підходить для складних критичних ситуацій, коли немає часу на заповнення форми, а реагувати потрібно швидко.
  2. Заповнити форму: потрібно вказати вид правопорушення, місце, описати правопорушника, якщо ви його бачите.

Важливо! Чим більше деталей ви вкажете, тим швидше наряд патрульних зможе встановити особистість порушника та затримати його.

Повідомлення про ситуацію в місті

Отримуйте оперативні новини про ситуацію у місті. Додаток надсилає пуш-повідомлення, якщо відбуваються якісь події, які потребують уваги громадян.
Щоб відчувати себе впевнено та безпечно в будь-якому місці міста, рекомендуємо завантажити My Pol безкоштовно із Play Market або App Store. Виберіть тип операційної системи та перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange