Meest Express

Meest Express — мобільний додаток для пристроїв з операційними системами iOS та Android, де можна відстежувати поштові відправлення. У ньому можна швидко знайти найближче відділення, замовити доставку додому кур’єром або оплатити послуги поштового оператора.Основні функції програми

Ви завжди знаєте, де знаходиться посилка

Відстеження відправлень — Ваша посилка має код, за яким її можна відстежити в додатку. Ви побачите, на якому етапі знаходиться відправка (складання замовлення, у дорозі або прибуття у відділення), і зможете розрахувати свій час.

Замовляйте доставку до відділення

Не знаєте, де є найближче відділення компанії у вашому населеному пункті? Зайдіть в програму і вона покаже, за якою адресою є найближчий пункт.

Змінюйте адресу та час отримання

Змінився одержувач чи адреса доставки? Виправте це прямо в додатку: тут можна змінити ПІБ одержувача, а також час і дату вручення посилки.

Завантажити Meest Express можна безкоштовно. За використання програми платити не потрібно – всі функції безкоштовні.

Зручна доставка з Китаю

Відправлення з Китаю можна реєструвати у додатковій програмі myMeest та відстежувати в реальному часі. Для людей, котрі часто замовляють товари з Китаю, це зручний формат відстеження. Коротко про переваги:

  • можна створити запит на склад або службу підтримки, а відповідь отримати прямо у смартфоні;
  • рішення щодо проблемних посилок також можна вирішити в онлайн-режимі;
  • замовляйте додаткові послуги та оплачуйте все за допомогою банківських карток.

Встановити Meest Express потрібно для того, щоб завжди знати, де знаходиться ваша посилка і коли вона буде доставлена ​​на місце.

Створюйте відправлення

Кожен користувач має особистий кабінет. У ньому можна створити відправлення: вказати місце відправлення та місце доставки, дані обох сторін, а також викликати кур’єра додому.

Це зручно, тому що для відправки не потрібно йти у відділення та стояти чергу. Є можливість заощадити час та замовити приїзд кур’єра у зручний час: він забере відправлення та доставить його до відділення.

Є питання? Вкажіть їх в онлайн-чаті оператору: він швидко відповість на них і запропонує варіанти рішення.
Щоб завантажити Meest Express безкоштовно, виберіть тип операційної системи пристрою та перейдіть за відповідним посиланням під цим текстом. Програма завантажується з офіційного магазину Play Market чи App Store.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange