World of Feudal

World of Feudal стратегія у жанрі RPG, в яку можна грати онлайн у браузері. По суті, це платформа, яка об’єднує вже давно працюючи ігри «Я, феодал» та «Я, феодал 2». Ви можете створити новий обліковий запис або додати існуючий.Початок

  • Створіть персонажа, реєструйте клан чи гільдію
  • Створюйте зброю, качайте навички та отримуйте артефакти

Пройшовши реєстрацію, вам відкриється меню. Тут можна змінити зовнішність та спорядження героя. Ознайомтеся з механікою гри та вперед за трофеями!

Гра World of Feudal

Ваше завдання взяти управління королівством у свої руки, і продовжувати розвивати його. Справа в тому, що отримані землі знаходяться на межі: розруха усюди.

На початку у вас є кілька простих будівель та десяток робітників. З їхньою допомогою потрібно створити фортецю, щоб створити економіку та розвивати її. Відразу ж подумайте про те, як захищати себе від сусідів вони нападатимуть постійно.

Свобода дій

Тут немає квестів та місій – ви самі вирішуєте, що і коли робити. Створюйте селища, об’єднуйтесь з іншими гравцями та захоплюйте землі. Цей момент робить World of Feudal однією з найпопулярніших стратегій другої половини 2018 року.

Графіка

Незважаючи на те, що це браузерний проект, гарна графіка. Будинки виглядають по-справжньому, а не штучно. Можна прискіпуватися до пейзажу, але під час гри ви мало звертаєте увагу на нього.

Розвиток

Якщо ви шанувальник історичних стратегій, рекомендуємо створити обліковий запис у World of Feudal. Ви можете спробувати себе в ролі полководця, економіста та політика. Гра створена, щоб поєднати шанувальників цього жанру. Тому готуйтеся до жорстокого протистояння – тут вистачає супротивників.
Перейдіть за посиланням, реєструйте або підключайте існуючий обліковий запис і починайте створювати своє королівство

World of Feudal

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange