KakaoTalk: Free Calls & Text

KakaoTalk – це мобільний додаток для обміну повідомленнями. Резонне питання: навіщо потрібен ще один месенджер, коли є популярні Вайбер, Телеграм та інші? Давайте подивимося, чим відрізняється цей додаток.Основні функції

Можна надсилати повідомлення різних видів: текстові та голосові, ділитися фотографіями та відеороликами. Також ви можете показати співрозмовнику, де саме ви зараз перебуваєте, надіславши йому своє місцезнаходження на карті.

Використовуйте наклейки та смайлики, щоб урізноманітнити ваше листування.

Переваги

  • Додаток працює швидко, незалежно від швидкості вашої мережі. Повідомлення надходять і надсилаються навіть у мережах 2G/3G.
  • Голосовий зв’язок безкоштовний. Вам потрібний лише доступ до інтернету.
  • Завантажити “KakaoTalk: FreeCalls & Text” можна тільки заради однієї функції “Поділитися місцезнаходженням”. Це зручно, якщо ви зустрічаєте людину з іншого міста або самі знаходитесь у чужому місті. Домовилися про зустріч, показали своє місце розташування в чаті співрозмовнику і чекаєте – це зручно.
  • Можна створити груповий чат із необмеженою кількістю учасників. Спілкуйтеся з друзями будь-де!
  • Під час голосового дзвінка можна надсилати повідомлення до інших чатів.
  • Створюйте список справ і встановлюйте нагадування прямо у додатку.

Дизайн

Він приємний і лаконічний, не відволікає від найважливішого спілкування з людьми. Також тут зручний інтерфейс: зорієнтуватися в кнопках можна за першого контакту.

Найкласніша частина додатку

Вам потрібно встановити «KakaoTalk», щоб користуватися смайликами та стікерами. Їх тут багато, і вони відрізняються від того, що є в інших месенджерах. Завдяки їм ви можете висловлювати свої емоції, спілкуючись із друзями та родичами.

Більшість доступна для використання відразу, а деякі ви можете завантажити в магазині.

Слідкуйте за станом СМС

Ви можете бачити, чи отримав ваш співрозмовник СМС і чи прочитав його. Якщо у вас є дитина, ви оціните користь цієї функції.

Налаштування

Перед тим, як почати користуватися програмою, потрібно створити профіль та налаштувати його. Для цього введіть свій мобільний номер, підтвердить його за допомогою SMS-коду, який прийде протягом декількох секунд після запиту. Потім вкажіть своє ім’я і готове — можна спілкуватися з друзями.

Рекомендуємо синхронізувати контакти, щоб ви знайшли своїх друзів, у кого вже встановлено цей додаток.

Більше користі та задоволення від використання

Використовуйте всі можливості месенджера: телефонуйте в інші країни безкоштовно, надсилайте голосові повідомлення або здійснюйте міжнародні дзвінки.

Використовувати програму можна на смартфоні під керуванням операційних систем Android та iOS, а також на ПК. Ваші дані синхронізуються між пристроями. Якщо ви почали набирати повідомлення на мобільному, можете продовжити це на смартфоні або планшеті.
Завантажити «KakaoTalk: FreeCalls&Text» безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange