Verizon Messages

Verizon Messages – це мобільний додаток для обміну повідомленнями. Програму можна встановити на смартфон, планшет, ПК і навіть підключити його до смарт-годинника.
Навіть якщо ви використовуєте кілька пристроїв одночасно, ви завжди залишитеся на зв’язку, тому що повідомлення синхронізуються. Ви можете надсилати текстові повідомлення, фотографії, відео та інші типи файлів.

Основні функції Verizon Messages

  • Можна створити великий груповий чат і додавати до нього потрібну кількість учасників. Додатково можна призначати людей адміністраторами та налаштовувати відображення ваших повідомлень.
  • Режим “Водіння”. Увімкніть його, щоб знати співрозмовникам, що ви за кермом та відповісте на СМС пізніше.
  • Натисніть на значок “+”, щоб отримати доступ до додаткових функцій: Kanvas, Yelp, Yahoo Search. Знаходьте ресторани неподалік вас, додайте наклейки до тексту СМС та редагуйте фотографії – все це можна зробити у цьому розділі.

Завантажити Verizon Messages потрібно для того, щоб ближче познайомитися з месенджером, який спочатку орієнтований на західних користувачів.

Додаткові функції

  • Створюйте GIF-повідомлення та ділитесь ними з друзями. Також ви можете поділитися фоном чату та своїм аватаром.
  • Можна вимкнути чат, якщо ви зайняті, і налаштувати час отримання відкладених повідомлень.

Що всередині Verizon?

Цей додаток не схожий на решту месенджерів, тому що вона більше нагадує соціальну мережу. До того ж, спочатку це був внутрішній месенджер мобільного провайдера США-Verizon.

Додаток працює безкоштовно: ні за скачування, ні за використання не потрібно платити гроші. Спочатку використовувати утиліту могли лише жителі США, які були абонентами однойменного мобільного оператора. Потім це обмеження зняли, і тепер встановити Verizon Messages може будь-хто. Працює програма на ПК, iOS, Android.

Особливості

  • Публічний профіль – усі люди, яких немає у ваших контактах, все одно бачать ваше ім’я та аватар. Якщо ви хочете приховати це, перейдіть в бічну панель і налаштуйте потрібні параметри.
  • Груповий чат до 250 осіб із функцією адміністрування. Ви можете створити чат, і редагувати чат, налаштування доступу аватар і т.д.
  • Режим “Водіння”. Під час його увімкнення всі повідомлення про вхідні дзвінки та повідомлення відключаються. Також можна налаштувати автовідповідач, який повідомить вашого співрозмовника, що ви зайняті, і зв’яжіться з ним пізніше.
  • Можна ввімкнути режим Glympse, щоб поділитися місцезнаходженням на карті в даний момент. Це зручно, якщо ви призначаєте людині зустріч у незнайомому для неї місці, наприклад.
  • Надсилання повідомлень за розкладом. Ви можете запланувати надсилання повідомлення пізніше, аж до одного року. Не факт, що ця функція потрібна комусь на такому часовому проміжку, але все ж таки. Вона зручна, якщо потрібно надіслати вітання людині, і ви не хочете забути про це в метушні.

Завантажити Verizon Messages безкоштовно можна із Play Market або App Store за посиланням під описом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange