Rise Up

Розробники мобільних ігор намагаються постійно випускати щось нове, щоби привернути увагу користувачів смартфонів. І ця витівка вдалася. Перед вами казуальна гра Rise Up, яка точно затягне вас на пару годин.
Тут не потрібно довго тренуватися, вивчати ігрові механіки чи читати нудний ігровий сценарій. Все, що вам знадобиться, – спритність рук і ніякої магії.

У чому сенс гри Rise Up?

У вас в руках — біла кулька, яка постійно летить вгору. Він стоїть на місці, зрушити його неможливо. Від вас потрібно захищати його від сторонніх тіл, які постійно рухаються йому назустріч.

Щоб захищати повітряну кульку, у вас є віртуальний гурток, вона знаходиться трохи вище. З його допомогою можна розбивати перешкоди або зрушувати їх зі шляху. Здається, що безпрограшна стратегія — це поставити його просто у центрі, і про нього все розбиватиметься.

Але все не так просто. Справа в тому, що уламки можуть зачепити повітряну кулю, і рівень доведеться починати заново. Тому в процесі гри вам потрібно виробити кілька своїх стратегій, які захистять повітряну кулю.
Гра безкоштовна, а за гроші можна лише прибрати рекламу, яка з’являється після поразки. Щоб почати грати, перейдіть за посиланням і встановіть програму c Play Market або App Store

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange