League of Legends

League of Legends – гра в жанрі MOBA. Поєднує елементи стратегії та рольової гри. Цей проект можна назвати відгалуженням першої частини Dota. Тут схожий стиль гри: є дві команди, яка виграє та, яка зруйнує трон противника. Але розробники повністю змінили героїв, їхнє призначення, карти тощо.Ключові особливості League of Legends

Геймплей

Спочатку гравець проходить навчання, яке знайомить його з особливостями гри. Потім стає доступна гра з ботами, де вперше потрібно використовувати навички у реальній битві. Ці ігри створені для того, щоб ви краще розібралися в механіці і трохи навчилися справлятися з різними героями.

Потрібно дійти до 3 рівня, щоб стали доступними ігри з реальними людьми. Тут можна застосовувати отримані навички практично. Деякі гравці засмучуються, що не можна відразу грати з реальними людьми.

Але наша порада: пройдіть ці три рівні, щоб познайомитись із грою — у реальній битві буде легше.

Бої з реальними людьми

Коли ви починаєте пошук битви, система підбирає гравців за рівнем. Перед початком бою обраному вами герою потрібно додати перки, які покращують його. Це може бути захист, швидкість атаки, збільшена шкода і т.д.

Потрапивши на респаун, потрібно купити предмети, а потім йти на карту заробляти золото. Воно дається за вбивство мобів, лісових мобів та основних супротивників.

Намагайтеся завжди бути поряд зі своїми, щоб швидко вбити недруга та пушити лінію. Суть гри у руйнуванні ворожого Нексуса – аналога трона у Доті.

Персонажі

На відміну від Дота, тут частину персонажів потрібно купувати за внутрішньоігрову валюту чи реальні гроші. Щоб було цікавіше грати в League of Legends, із 30 рівня є рангова гра. Але потрапити до неї можуть гравці, які купили щонайменше 20 чемпіонів.

Різниця цих боїв від звичайних у цьому, що тут противника підбирають за рівнем, а, по вмінням, яким присвоюється певний ранг.

Цікаві матчі

Вбиваючи деяких монстрів з лісу, наприклад, вони допомагатимуть продавлювати лінію або дадуть тимчасові поліпшення. Ліс таїть у собі багато переваг: це і руни на початку гри, локації з мобами, за вбивство яких дають монети та багато іншого.
Щоб почати грати у League of Legends безкоштовно, потрібно пройти реєстрацію на офіційному сайті за посиланням нижче. Гра майже не вимагає донату, якщо ви не збираєтеся брати участь у рангових іграх із 30 рівня.

League of Legends

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange