Mnemocon

Mnemocon — це мобільний додаток, який допомагає покращити увагу та концентрацію, збільшити IQ та підготуватися до іспитів. Тут можна тренувати свій мозок: всередині програми є безліч різних вправ, спрямованих на розвиток тієї чи іншої навички.
Основна основа вправ — у розвиток пам’яті. Відмінність цієї програми від конкурентів тим, що тут використовується інший підхід для тренування пам’яті – мнемотехніка. Виконувати програми у рази швидше, ніж самостійно тренуватися на папері або з викладачем.

Завантажити Mnemocon можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS або Android.

Чим корисний додаток Mnemocon?

Поліпшує пам’ять

Після тренувань вам буде простіше запам’ятовувати нову інформацію: імена людей при знайомстві, дати та числа, назви, хронологію подій, списки справ та багато іншого.

Щодня ми користуємося пам’яттю, і що краще вона працює — то простіше і зручніше жити. Наприклад, не потрібно буде витрачати час на те, щоб скласти список покупок — все буде у вас на думці без записів у блокноті.

Корисніше, ніж аналоги

На відміну від конкурентів, з першого заняття у програмі, ви відразу запам’ятовуватимете реальні дати та назви. Особливість мнемотехніки — поступове ускладнення завдань та більша різноманітність інформації.

Безкоштовно, на відміну від дорогих курсів

Онлайн-курси, на яких вам розкажуть такі самі принципи, коштують кілька сотень доларів. Тут же вся необхідна інформація розкривається у кількох абзацах тексту разом із наочними прикладами.

А головне — виконувати завдання можна у будь-який, зручний час. Не потрібно сидіти за монітором у строго відведений час, займайтеся, коли вам хочеться.

Встановити Mnemocon можна також безкоштовно. У перервах між заняттями з’являється реклама, але вона заважає. Плюс, це те, що допомагає розробникам розвивати та підтримувати сервіс.

Підтримка ментального здоров’я

Розвиток пам’яті, уваги та концентрації позитивно позначається на ментальному та загальному здоров’ї. Ви навчитеся більш сфокусовано займатися задачами, ефективніше і швидше досягати завдань. Хороша пам’ять — це те, що стане вам у нагоді як у повсякденному житті, так і на роботі.
Щоб завантажити Mnemocon безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Це актуальна версія, яка підтримується розробниками та постійно оновлюється.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange