Angry Birds 2

Angry Birds 2 – легендарна мобільна гра з дикими птахами, яких потрібно запускати з катапульти у різні об’єкти. Використовуйте рогатку, щоб обрушити міць вашої пташиної армії на ворожі споруди!
З погляду ігрового механізму, це, як і раніше, один із найкращих проектів у розрізі «пожирач часу». Коли чекаєте на щось, і потрібно зайняти час, то ця гра стане приємною знахідкою. Метати пернатих може здатися блюзнірством, але не забуваємо, що це просто гра.

Приготуйтеся до великого повернення злих птахів! Все, що потрібно зробити – скачати Angry Birds 2 на мобільний пристрій з операційною системою iOS або Android.

У чому полягає оновлена гра Angry Birds 2?

Сюжет

У грі є два народи: злі птахи та зелені свині. Так виходить, що свині засмічують загальний простір своїми спорудами, які заважають птахам літати. Недовго думаючи, птахи вирішили збудувати величезні рогатки, з яких запускають самі себе, і розбивають неугодні будинки свинок.

Протистояння спалахує не на жарт, і зараз злим птахам потрібна твоя допомога! Потрібно встановити Angry Birds 2, запустити гру, а потім крок за кроком звільняти місця від незаконних свинських будівель!

Як грати в Angry Birds 2?

Якщо ви грали в першу частину, то знаєте, що пташки раніше просто вишиковувалися в чергу, щоб зробити залп. Тепер механіка трохи змінилася: кожен птах має свій колір, який відповідає за певну характеристику.

Наприклад, жовті птахи чудово справляються з колодами та іншими дерев’яними спорудами. Бачите, що свинки збудували величезні загородження? Використовуйте класичного червоного птаха, який легко розіб’є ворожі будівлі.

Свинтуси збудували щось величезне, що розтяглося на весь екран? Тоді вам знадобиться білий птах, який несе бомби-яйця під час польоту. Вони легко розбивають будь-які ворожі цитаделі, і дозволяють вам пройти на наступний рівень.

Але щоб знести споруду, недостатньо правильно вибрати птицю. Потрібно враховувати ще те, що під час польоту траєкторія може змінити через потоки повітря або рослин, які раптово починають атакувати птицю. Тому будьте готові до роботи над помилками, що в новому раунді зробити все красиво.
Щоб завантажити Angry Birds 2 безкоштовно з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Тут ви знайдете актуальну версію від розробників, яка іноді оновлюється.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange