Коти та суп

«Коти та суп» – гра, яка випустилася восени 2021 року і справила величезний фурор. Яка причина успіху? Відповідь проста – кішки. Нарізайте овочі, готуйте сік і варіть смачний суп разом із котиками. Якщо вам нудно чи сумно, то ця іграшка точно зможе допомогти непомітно провести час.
У чому суть? На початку гри вам показують котика, який стоїть біля казана і варить суп. Коли страва приготується, вам потрібно натиснути на неї та продати. Розвивайте свою галявину, відкривайте нові локації та рецепти разом зі своїми вихованцями.

Встановити гру «Коти та суп» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри Коти та суп

Механіка гри «Коти та суп»

Що ж потрібно робити, просто спостерігати за процесом, спитаєте ви? Ніяк ні! Виконуйте різні завдання, щоб отримати ігрову валюту:

  • Золото.
  • Дорогоцінне каміння.
  • Бали рецепту.

Витратити їх ви можете для модернізації ігрових об’єктів. До речі, кілька слів про них. Кожен котик у грі перебуватиме на своєму місці. Хтось ріже моркву або шаткує капусту, хтось готує сік або займається помелом зерна.

Щоб збільшити продуктивність тваринок, потрібно розставити їх на ті місця, які вказані в спеціалізації кішок. Наприклад, навичка ангорської кішки – нарізка моркви. Переставте її туди, щоб овоч швидше обробився.

Встановити гру «Коти та суп» та грати в неї ви можете абсолютно безкоштовно. Але деякі унікальні речі для котів ви можете придбати за реальні гроші.

Як потішити котика?

Для сентиментальних гравців, яким шкода звірят, що працюють у режимі 24/7, є чудова новина: ви можете порадувати своїх котиків. Для початку, вам треба облаштувати локації для відпочинку.

Це можуть бути батут, зона відпочинку під деревом та інші місця. Після перерви тварина не тільки стане продуктивнішою, а й принесе вам якийсь корисний ресурс або подарунок.

Другий варіант – погодувати тварину. Кішки люблять рибу. Купуйте ставок, рушайте на рибалку, а потім нагодуйте тварину. Це сприяє заповненню шкали під назвою “щастя”. Чим більше вона заповнена, тим швидше і краще кіт готує їжу.

Корисні поради

Рекомендуємо вам не відмовлятися витратити 30 секунд, та переглянути рекламу в додатку. За це ви можете отримувати ігрову валюту, корисні ресурси для вдосконалення галявини та багато іншого. До того ж перегляд реклами є одним із щоденних завдань.

Іноді над якимось вихованцем з’являється знак камери. Він просить сфотографувати його. За це ви також отримаєте приємну винагороду.

У грі ви знайдете скриню зі скарбами. У ній зберігається спорядження для котів. Наприклад, на самому початку гри у багатьох гравців зі скрині випадає солом’яний капелюх. Одягнувши його на нарізчика моркви, збільшиться ефективність цього вихованця.
Гра по-своєму захоплива. Красива графіка та процес приготування затягне будь-якого користувача: як дитину, так і дорослого. Щоб встановити гру «Коти та суп» з офіційного джерела App Store або Play Market, перейдіть за потрібним посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange