Misty Continent: Cursed Island

Misty Continent: Cursed Island пригодницька гра з відкритим світом. Досліджуйте нові землі, розгадуйте загадки та будуйте свій острів разом із головними героями.Про гру Misty Continent: Cursed Island.

У грі все збудовано навколо однієї легенди. У легенді йдеться про те, що скарби Господаря морів загублені світом, і знайшовши їх ви зможете побудувати своє сильне королівство.

Головними героями є Лорд, його вірна помічниця Пеггі, папуга, що говорить, і кілька матросів з корабля. Вони причалили до острова, оповитого густим туманом. На острові вони виявили покинутий замок та статую Господаря морів.

На короні статуї не вистачає каміння – дорогоцінних самоцвітів. Які пізніше принесуть вам величезні плюси захисту та силі вашого королівства. Після того, як ви зберете все каміння з корони Господаря, вам необхідно буде також збирати каміння для меча, щита, тризуба та інших частин військового костюма Господаря морів.

Функціональність гри Misty Continent: Cursed Island.

Основним завданням гри — є відбудувати острів, налагодити видобуток самоцвітів та очистити острів від злої нечисті.

На вашому шляху будуть зустрічатися пірати та привиди, істоти та інші загарбники. Утримайте оборону, навчіть своє військо.

Проходження

Гра дуже інтуїтивна. Вона сама вам підказує, коли і що потрібно робити. Плюс з другого рівня у вас з’явиться дошка завдань, де ви бачитимете необхідні завдання для виконання.

Після будівництва необхідних об’єктів ви вступите в альянс. Боротимемося разом зі своїм альянсом. Не забувайте прокачувати навички та силу ваших воїнів. Це допоможе швидше та легше перемагати ворогів.

Дизайн та локації

Добре промальований світ гри. Деталізовано, багато сюжетних ліній та завдань. Відкритий світ, яким ви зможете гуляти після 15 рівня. Відвідувати приміщення ваших друзів з альянсу, брати на озброєння їхнє розташування.

Скрині

Ящики з коштовностями, монетами чи необхідним інвентарем ви зможете знайти як у себе на території, так і подорожуючи сусідніми територіями.

З 15 рівня у вас відкриється гробниця, в якій ви будете боротися з істотою і відшукувати там скрині з багатством.

Визволення територій

Кожна прихована локація у грі позначена квадратом покритим густим туманом. Все одразу ви відкрити не зможете, вам необхідно по черзі приходити до кожної локації у сюжетній лінії гри. Від цього стає цікавіше грати.

Кожен квадрат – це окремий розділ у грі, в якому будуть призи, битви та нові функціональні можливості.

Ця гра підтримується операційними системами Android та iOS.
А скачати гру ви можете за посиланням нижче з офіційних джерел Play Market та App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange