Echo of war

Echo of war – RPG-гра з окремим клієнтом для завантаження від компанії Esprit Games. У цій грі є дві особливості: відкритий світ та бойова система у форматі «без мети». В інших моментах це класична гра ММОРПГ: потрібно відвідувати підземелля, виконувати квести і прокачувати персонажа.Класи персонажів Echo of war

Подивитися доступних героїв можна на офіційному сайті гри. Для цього перейдіть за посиланням під цією статтею. На вибір доступні:

  • Воїн — сильний убивця, який пройшов через сотні битв і вправно керує мечем. Його меч загартований силою, легко вражає чудовиськ і босів у підземеллях.
  • Чарівниця — має здатність створювати страшні заклинання, які вона використовує для знищення ворогів.

Воїн використовується для ближнього бою, а чарівниця для далекого. Тому вибираючи героя, подумайте, як тип атаки вам ближчий. Якщо хочеться розмахувати мечем на передовій – вибирайте воїна.

Щоб кидати вогняні кулі, стоячи за основним військом, знадобиться чарівниця.

Завантажити Echo of war можна на ПК та ноутбук. Для завантаження перейдіть на офіційний сайт гри, посилання ми додали наприкінці цієї статті.

Прокачування персонажа

З кожним убитим ворогом підвищується рівень і покращується спорядження. Вам потрібно відкрити багато скілів, щоб отримати легендарне спорядження. У цій ММОРПГ найпростіший спосіб підвищити рівень і заробити золото – боротися з босами у підземеллі.

Сюжет

Він досить простий, як і здебільшого схожих ігор. Ви – головний герой історії, в якій треба здолати Владику. За сюжетом потрібно буде побувати у різних локаціях, проходячи квести та виконуючи доручення.

Щоб встановити Echo of war, потрібно завантажити клієнт лаунчера Esprit Games на комп’ютер чи ноутбук.

Формат гри Echo of war

Ми вже на початку писали, що основна особливість проекту — відкритий світ. Можна пересуватися різними локаціями, виконувати завдання, підвищувати рівень і заробляти золото.

Оскільки світ надто великий, для переміщень між локаціями додали їздових тварин: кінь, дракона, оленя.

Квести та підземелля потрібні для того, щоб прокачувати героя. Проходячи завдання, ви покращуєте навички, відкриваєте додаткові здібності. Щоб поборотися з найсильнішими босами, спочатку треба роздобути екіпірування. Можна зробити її самостійно, але простіше вибивати з слабших босів.Завантажити Echo of war безкоштовно можна за посиланням нижче. Перейдіть на офіційний сайт гри та скачайте клієнт гри.

Echo of War

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange