Hay Day

Hay Day – це популярна стратегічна гра, де вам потрібно створити ферму. У вас будуть йти години на те, щоб виростити рослини і худобу.
Ваше завдання зробити так, щоб вся ферма працювала без простоїв. Потрібно постійно стежити за своєю землею, доглядати посіви, торгувати з іншими гравцями і вирощувати все більше врожаю.

Будинки

У грі можна звести різні будівлі. Частина доступна відразу, а частина — лише після відкриття певного рівня. І ви не можете заплатити реальні гроші за прискорення будівництва, тому всі гравці перебувають у рівних умовах.

Ваш перший будинок – це місце, де мешкають кури. Потім з’явиться пекарня, дробильний цех тощо. З кожним новим рівнем у вас з’явиться ще більше будівель. У кожного з них своя функція, і вам потрібно буде контролювати їхню роботу одночасно.

Завантажити Hay Day можна на смартфони та планшети з ОС Android та iOS.

Місії

До вас приїжджає вантажівка із замовленнями, і вам потрібно їх виконувати. За це ви отримуєте досвід та гроші. В результаті ви не просто розвиваєте ферму, а робите це швидко і продуктивно, отримуючи за це гроші.

Кожне наступне завдання стає складнішим, рахунок цього грати ще цікавіше. Адже перед виконанням замовлення потрібно продумати, як ви зможете це зробити, використовуючи свої ресурси.

Завантажити Hay Day можна безкоштовно. Всі функції програми також безкоштовні, але деякі предмети можна купити за реальні гроші.

Місто

Він надає вам нові можливості після ферми. Тут ви також можете будувати свої будівлі та покращувати їх. Продукцію можна продавати відвідувачам, а на зароблені гроші прикрашати та збільшувати свою територію.

Відкрити місто ви можете на 34-му рівні, коли буде добудовано залізничну платформу. Вона коштує тридцять дев’ять тисяч монет і будується майже три доби.

Після відкриття міста ви потрапляєте у невелике поселення. Його треба відновити: відреставрувати будинки та збудувати нові. Залізниця використовуватиметься як засіб пересування товарів.

Графіка та анімації

Як для мобільної гри, вона виглядає дуже красиво та яскраво. Графіка трохи схожа на мультяшну, але це лише додає приємних емоцій.

Плавні анімації допомагають насолоджуватися картинкою, не відволікаючи вас від головного – створення та розвитку ферми.
Завантажити Hay Day можна з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче. Тут ви знайдете актуальну версію гри.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange