Lineage 2 Essence

Lineage 2 Essence – це безкоштовна версія легендарної ММОРПГ. Вона відрізняється від оригінальної версії тим, що тут прискорене прокачування, упор на PvP битви та сюжетне занурення у старі хроніки.Особливості Lineage 2 Essence

Швидке прокачування

Головне нововведення порівняно з класичною версією — прискорене прокачування. Також сюди додали автоматичний бій та режим гри в одному вікні. Тут швидка система розвитку персонажа за рахунок того, що прокачування більш просте і прискорене.

Як це зроблено? Більшість монстрів — пасивні. Це означає, що вони не нападають перші, а отже, ви можете спокійно пересуватися картою. У кожному місті є персонажі, які вказують вам на найкращі для полювання на моби зони.

Щоб розпочати грати, потрібно завантажити Lineage 2 Essence на ПК. Вона працюватиме на ноутбуці, але все одно краще використовувати настільний комп’ютер.

Крім того, швидке прокачування забезпечує автоматичний бій. Ви можете напасти на моба, увімкнути автобій і навіть відійти від ПК, доки герой буде формувати монети. Крім автоматичного наведення на ціль, ваш герой також самостійно використовуватиме доступні предмети та навички, вміло комбінуючи їх між собою.

Встановити Lineage 2 Essence можна безкоштовно. У самій грі є предмети, які можна купити за реальні гроші, але без них можна обійтися спокійно.

Прокачуватися можна швидше завдяки підсилювачам: «Магічна лампа» та «Благословення Сайхи». Вони допомагають добувати унікальну валюту та додатковий досвід для лотерей.

Класи та гра в одному вікні

Усі класи із класичної версії були перероблені. Тепер ключова особливість кожного героя він самодостатній. Його навичок у поєднанні з предметами вистачає для того, щоб боротися як у PvE так і PvP режимах.

Говорячи ще простіше, тепер навіть персонаж, який лікує інших героїв, може спокійно боротися з мобами та противниками.

Більше не можна запускати кілька вікон із клієнтом одночасно. Ви можете грати лише за одного персонажа та в одному вікні.

Професія

Тепер можна отримати її набагато легше, ніж раніше. Не потрібно вбивати сотню мобів – перший комплект броні ви отримуєте лише на 20-му рівні.
Щоб завантажити Lineage 2 Essence безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче. Це офіційне джерело гри. Після завантаження та встановлення зареєструйте обліковий запис. Тепер ви можете насолоджуватись легендарною грою на своєму ПК!

Lineage 2 Essence

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange