Travian Legends

Travian Legends – браузерна онлайн-стратегія. Тут немає драйву та тривимірної графіки, до яких звикли любителі цього жанру. Але проект бере іншим: безперервний розвиток від невеликого селища до величезної держави.
Карта схожа на шахівницю і умовно ділиться на три сектори:

  1. Оаза.
  2. Придатне поле для будівництва чи видобутку ресурсів.
  3. Існуюче поселення.

На самому початку ви отримуєте у розпорядження невелике поселення з робітниками. Поступово захоплюючи навколишні землі, з’являється можливість захопити й оази.

Незалежно від того, що вам потрібно прямо зараз — будувати будівлі чи наймати війська, все це вартує ресурсів. У грі їх чотири: зерно, дерево, глина та залізо. Видобуваються вони автоматично. Зі зростанням рівня з’явиться можливість обмінюватися ними із сусідами.

Ваші сусіди можуть бути як ворогами, і союзниками. Але краще вступати з ними до альянсів, щоб разом протистояти великим загарбникам та контролювати прилеглі землі. Також ви обмінюєтеся один з одним ресурсами, щоби швидше зібрати армію або забудувати ділянку. Це зручніше, ніж будувати імперію поодинці.

Бойова система Travian Legends

Тут немає яскравих і яскравих битв, так всі бої проходять у цифровому форматі — підрахунки ведуться виключно за кількістю воїнів та іншими характеристиками.

Воїни поділяються на кілька класичних видів:

  • Піхота
  • Кінні війська
  • Артилерія

Якщо ви перебуваєте в альянсі, то під час бою керуватимете лише одним видом військ.

Корисні фішки

Щоб скоріше прокачати героя, вам потрібно продавати все непотрібне на аукціоні. Це дає більше ресурсів, на які можна розвивати імперію та нападати на сусідів.
Пам’ятайте про фарму – це основна точка зростання. Для цього потрібно постійно забирати собі чужі землі, поступово збільшуючи силу своїх військ.

Travian Legends

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange