Minion Rush: гра-ранер

Minion Rush – це популярний нескінченний раннер, розроблений Gameloft і заснований на популярній франшизі “Гидкий я”.Про гру Minion Rush

Гравці керують одним з міньйонів і мчать різними рівнями, збираючи банани та бонуси, уникаючи перешкод і ворогів. Круто, що гра зроблена не просто на кшталт мультфільму “Гидкий Я”, а повністю пов’язана з ним. Гра та мультфільм ніби доповнюють один одного.

Фішка гри

  • У грі є кілька унікальних локацій, натхненних фільмами «Гидкий я», включаючи Лабораторію Грю, Логово Ель Мачо та Пляж Міньйонів.
  • А також гра є дуже популярною. Minion Rush був вперше випущений у червні 2013 року і з того часу був завантажений понад 1 мільярд разів на пристроях iOS та Android.

Завантажити гру Minion Rush: гра-раннер ви можете безкоштовно на пристрої iOS та Android за посиланням нижче.

Функціонал гри Minion Rush: гра-раннер

Графіка

У грі графіка безумовно красива та яскрава. Усі деталі продумані та пов’язані з мультфільмом. Це додає грі особливого шарму та бажання грати все частіше та частіше.

Гравці можуть розблокувати та грати за різних персонажів-міньйонів, кожен зі своїми особливими здібностями та костюмами.

Управління

  • Як і у всіх раннерах управління Minion Rush дуже простий. Все що вам потрібно робити, це свайпать вліво або вправо, для стрибків або перекиду – свайп вниз або вгору.
  • Крім основного режиму нескінченного раннера, Minion Rush також є кілька міні-ігор і випробувань.
  • Гра регулярно поповнюється новим контентом, у тому числі спеціальними подіями, присвяченими святам та виходам фільмів.

Завантажити гру Minion Rush: гра-раннер ви можете безкоштовно на пристрої iOS та Android за посиланням нижче.

Відгуки гравців

Що стосується відгуків гравців, Minion Rush загалом отримала позитивні відгуки від шанувальників франшизи «Гидкий я» та випадкових гравців, які шукають веселу та захоплюючу мобільну гру. Ось кілька прикладів:

  1. «Дуже весело та захоплююче! Приголомшлива графіка та плавний ігровий процес. Мені подобаються різні персонажі-міньйони та різні рівні». – Сара, 5 зірок
  2. «Відмінна гра для різного віку. Моїм дітям подобається грати в цю гру, і мені також! Це складно, але не надто складно, а різні бонуси роблять процес цікавим». – Марк, 4 зірки
  3. «Це хороший спосіб проведення часу, і графіка чудова, але іноді управління може бути трохи вибагливим. Загалом, це забавна гра, яку безперечно варто спробувати». – Аманда, 3 зірки

В цілому, якщо ви шанувальник фільмів «Гидкий я» або просто шукаєте веселу та захоплюючу мобільну гру, Minion Rush безперечно варто спробувати!
Завантажити гру Minion Rush: гра-раннер з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store ви можете прямо зараз за посиланням нижче. Нагадуємо, що гра доступна для завантаження безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange