Proton Calendar: щоденник

Proton Calendar – це безпечний зашифрований додаток-календар, розроблений швейцарською компанією ProtonMail, відомою своєю захищеною службою електронної пошти.Про додаток Proton Calendar

Додаток пропонує ряд функцій, покликаних допомогти користувачам керувати своїм щоденним розкладом, включаючи події, завдання та нагадування.

Інтеграція

Календар Proton інтегрується з іншими популярними програмами, включаючи:

Це дуже зручна функція, тому що всі дані ви можете без проблем перенести до Proton Calendar і не хвилюватися про втрату будь-якої інформації.

Додаток Proton Calendar доступна для скачування на ОС Android та iOS безкоштовно. Щоб завантажити додаток, перейдіть за посиланням внизу цього тексту.

Функціонал застосунку Proton Calendar

Функції спільної роботи

Proton Calendar дозволяє легко обмінюватися календарями з іншими користувачами, дозволяючи вам спільно працювати над подіями та завданнями з колегами, друзями чи членами сім’ї.

Також користувачі можуть створювати в додатку кілька календарів, що спрощує поділ робочих, особистих та інших типів подій.

Безпека

Proton Calendar використовує наскрізне шифрування для захисту даних, гарантуючи, що ніхто інший не зможе отримати доступ до вашого календаря без вашого дозволу. Це означає, що ваші події, завдання та нагадування видно тільки вам і тим людям, з якими ви вирішили поділитися ними.

Нагадування

Додаток дозволяє користувачам встановлювати нагадування про важливі події чи завдання, гарантуючи, що ви ніколи не забудете крайній термін чи зустріч.

Відгуки користувачів

  • Загалом Proton Calendar отримав позитивні відгуки за безпеку, простоту використання та функції спільної роботи.
  • Деякі користувачі критикують програму за відсутність певних функцій, таких як можливість додавати вкладення до подій або завдань, але розробники постійно працюють над покращенням програми та додаванням нових функцій.
  • Слід зазначити, що Proton Calendar – це послуга на основі підписки, плани якої розпочинаються з 4 доларів на місяць. Тим не менш, додаток пропонує безкоштовну пробну версію, тому користувачі можуть спробувати його, перш ніж оформляти підписку.

Завантажити застосунок Proton Calendar ми рекомендуємо з офіційних та перевірених джерел App Store та Play Market. Нагадуємо, що додаток доступний для завантаження безкоштовно, а також ви можете скористатися пробною версією застосунку.App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange