MARVEL Strike Force

MARVEL Strike Force — мобільна рольова гра, розроблена FoxNext Games та видана Scopely. У грі гравці створюють команду супергероїв та лиходіїв Marvel, щоб боротися проти злих сил, що загрожують Землі.Про гру MARVEL Strike Force

Ось деякі цікаві факти про MARVEL Strike Force:

  • У грі представлено понад 150 персонажів із всесвіту Marvel, включаючи популярних героїв, таких як Залізна Людина, Капітан Америка та Людина-павук, а також менш відомих персонажів, таких як Дівчина-білка та Наглядач.
  • На додаток до однокористувальних місій у грі також є розрахований на багато користувачів режим, в якому гравці можуть об’єднуватися з друзями або іншими гравцями, щоб битися з могутніми босами і заробити нагороди.

Графіка

Графіка та анімація в грі вражають, кожен персонаж має свої унікальні здібності та рухи. Варто зазначити, що атаки кожного героя дуже правдоподібні та максимально схожі на атаки з фільмів.

Гра MARVEL Strike Force доступна для скачування безкоштовно, але включає покупки в додатку, які дозволяють гравцям купувати преміальних персонажів і предмети.

Завантажити гру ви можете на ОС Android та iOS за посиланням нижче.

Функціонал гри MARVEL Strike Force

Управління

Ви можете під час бою вибрати одну із кількох можливих атак конкретного героя. У кожного героя атаки індивідуальні. Під час бою деяким атакам потрібен час для заряджання, але це не сильно впливає на перебіг бою, оскільки ви боретеся командами. Ваші друзі завжди прийдуть на допомогу.

Також рекомендуємо завжди брати до команди лікаря, щоб він міг вас підлікувати за необхідності.

Прокачування персонажів

За перемоги у поєдинках вам нагороду дають досить багато монет. За ці монети ви можете прокачувати персонажів, вербувати їх до себе в команду, а також підвищувати рівень сили та стійкості команди загалом. Це приємна можливість зібрати воістину сильну та дружну команду вашої мрії.

Гра MARVEL Strike Force доступна для скачування безкоштовно, завантажити гру ви можете на ОС Android та iOS за посиланням нижче. Але також ви можете робити покупки у додатку, які дозволяють гравцям купувати преміальних персонажів та предмети. Для покупок ви можете скористатися Apple Pay та Google Pay.

Відгуки гравців

  • «Я був шанувальником коміксів Marvel протягом багатьох років, і ця гра дійсно передає хвилювання та веселощі всесвіту супергероїв. Графіка приголомшлива, а ігровий процес затягує!»
  • «Як людина, яка зазвичай не захоплюється мобільними іграми, я була приємно вражена тим, наскільки мені сподобалася MARVEL Strike Force. Це чудовий спосіб скоротити час і водночас відчути себе супергероєм».
  • «У розрахованому на багато користувачів режимі ця гра дійсно сяє. Так весело поєднуватися з друзями і працювати разом, щоб перемогти найсильніших ворогів. Дуже рекомендую!”

Завантажити гру MARVEL Strike Force можна з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange