SAO’s Legend

SAO’s Legend гра, яка ввібрала в себе найкращі традиції жанру MMORPG. Відсутність необхідності завантаження клієнта, спрощений процес управління та яскраві спецефекти – те, що приваблює людей з обмеженою кількістю часу.
Все починається просто: ви реєструєтеся на офіційному сайті, вибираєте персонажа з чотирьох доступних архетипів та починаєте гру. Занурення у фантастичний світ відбувається миттєво, без складнощів, які забирають ваш час.

Якщо годинник дозвілля обмежений, то це ММОРПГ допоможе відволіктися від рутинних завдань, пограти у своє задоволення і продовжити далі займатися справами.

  • Сюжет гри та зовнішнє оформлення запозичено з популярного японського аніме. Але сюжетної лінії тут приділено мінімальну увагу (якщо не брати до уваги кілька коротких діалогів).
  • Персонажі гри мають лише зовнішню різницю — розробники, на жаль, не згадали про відмінності класів.
  • Управління в грі автоматичне і лише інколи потрібно самостійно натискати кнопки.
  • Бої відбуваються прямо на карті, не переносячи гравця на спеціальне поле битви.

Ігровий процес не напружує, а навпаки дозволяє розслабитися. Бентежить лише обмежена активність гравця – за вас майже все вирішує персонаж. Але для обідньої перерви, коли хочеться просто відволіктися, SAO’s Legend хороше рішення.

SAO's Legend

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange