Jewels of Egypt: ігри 3 в ряд

Jewels of Egypt – популярна гра – головоломка в жанрі “три в ряд”. Ви поринете у світ археологічних розкопок та досліджень разом із головною героїнею.Про гру Jewels of Egypt

Сюжет гри

В основі гри покладено сюжет про подорож молодого археолога Амелії. Вона досліджує та проводить розкопки стародавнього Єгипту та запрошує вас із собою. Вивчайте давню цивілізацію та розкривайте секрети разом з Амелією.

Проходження та ігровий процес

  • У грі понад 800 рівнів із зростаючою складністю.
  • Вам потрібно буде зібрати від трьох і більше дорогоцінного каміння на ігровому полі.
  • Крім основного сюжету ви також спілкуватиметеся з жителями стародавнього поселення і виконуватимете їх завдання.
  • Міні гри також присутні у грі, ви збиратимете пазли, будуватимете нові будівлі на території та спілкуватиметеся з мешканцями.

Ігра Jewels of Egypt доступна для скачування на ОС iOS та Android абсолютно безкоштовно. Завантажити гру Jewels of Egypt ви можете з офіційних джерел за посиланням внизу цього тексту.

Функціонал гри Jewels of Egypt

Популярність ігри та відгуки

Гравці хвалили гру за захоплюючий ігровий процес, складні рівні та приголомшливу графіку. Вони також цінують сюжетну лінію гри, яка додає азарту та мотивації для продовження гри. Деякі гравці також відзначили плавне управління у грі та чуйний ігровий процес, які роблять гру легкою та приємною.

Графіка

Гра відрізняється чудовою графікою та красивим інтерфейсом у єгипетському стилі, який занурює гравців у світ стародавнього Єгипту. Яскрава та чітка графіка закохує вас у себе з першого погляду. Гра розташована горизонтально, тому ви зможете насолодитися плавністю анімацій та зручного керування двома руками.

Управління

Інтуїтивно зрозуміле та зручне управління гри залишає приємне враження.

Вам лише потрібно рухати вгору-вниз або з боків каміння і збирати комбінації на ігровому полі. Для більш простого та швидкого проходження рівнів є можливість використовувати бустери.

Ігра Jewels of Egypt доступна для скачування на ОС iOS та Android абсолютно безкоштовно. Завантажити гру Jewels of Egypt ви можете з офіційних джерел за посиланням внизу цього тексту.

Бустери та бонуси

  • За проходження кожного рівня вам гарантовано даватиметься монети та зірки прогресу. А також ви отримуватимете раритетні речі. Їх ви можете збирати в колекції та потім отримувати ще більше бонусів та подарунків.
  • Бустери вам будуть доступні одразу з першого рівня. Наприклад, кувалда чи жаровня. Кувалда вибиває один осередок з небажаним каменем, жаровня зносить відразу пару рядів по горизонталі та вертикалі. По проходженні гри бустери будуть додаватися нові та потужніші.

Загалом, Jewels of Egypt – це весела та захоплююча гра-головоломка у жанрі «три в ряд», яка пропонує гравцям безліч контенту та випробувань.
Завантажити гру Jewels of Egypt: ігри 3 в ряд ви можете з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store прямо зараз за посиланням нижче. Нагадуємо, що гра доступна для скачування безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange