My Perfect Hotel

My Perfect Hotel від SayGames Ltd – це мобільна гра, яка дозволяє гравцям керувати власним готелем. Спробуйте себе у ролі управлінця бізнесу.Про гру My Perfect Hotel

Гра дуже барвиста та цікава, ви можете вибрати ремонт та меблі для кімнат, наймати персонал та залучати клієнтів за допомогою маркетингу та стратегій.

Також у грі є багато рекламних роликів, але за перегляд ви можете отримати бонуси, прискорення або гроші. Так що це дуже вигідно.

Геймплей

  • Управління готелем. Гравцям необхідно керувати своїм готелем, наймаючи персонал, модернізуючи приміщення та залучаючи гостей за допомогою різноманітних маркетингових стратегій. Спочатку ви будете всі ці ролі брати на себе. Чи правда схоже на реальне життя?
  • Персоналізація номерів. Як і було згадано раніше, гравці можуть персоналізувати свої готельні номери за допомогою різноманітних меблів та прикрас, роблячи кожну кімнату унікальною та індивідуальною. Вам на вибір будуть надані 3 макети готових кімнат, вам лише потрібно буде визначитися з вибором і концепцією.
  • Задоволеність гостей. На вашому ігровому шляху зустрічатимуться не лише приємні та ввічливі клієнти. Вам потрібно вирішувати проблемні ситуації. А також завжди стежити за чистотою санвузлів та вирішення прохань відвідувачів.

Гра My Perfect Hotel доступна для скачування на операційні системи Android та iOS безкоштовно. Завантажити My Perfect Hotel ви можете за посиланням унизу цього тексту з офіційних джерел.

Функціонал ігри My Perfect Hotel

Міні-ігри

У My Perfect Hotel є можливість відволіктися від основного сюжету та проходити міні-ігри, які з’являться залежно від потоку відвідувачів. Проходячи міні ігри ви зможете заробити більше бонусів та монет.

Персонал

У вас будуть підопічні, за якими вам необхідно буде стежити, допомагати їм та підвищувати зарплату.

  1. Адміністратор. Цей співробітник буде стоять на стійці реєстрації та видати відвідувачам ключі від їх номерів. Ваше завдання приходитиме і збиратиме касу, оскільки якщо каса переповнена адміністратор не зможе приймати нових клієнтів.
  2. Прибиральники. Ви можете наймати необмежену кількість прибиральників, щоб вони швидше прибирали. Але все залежить від ваших фінансових можливостей.
  3. Вантажник. Також ви можете найняти на роботу вантажника, який допомагатиме вам у перенесенні різних посилок, речей та товарів.

Для всіх працівників ви можете підняти зарплату і тоді вони працюватимуть швидше та ефективніше.

Розширення території

За певну ціну ви можете розширити готель, спочатку всі додаткові приміщення будуть на першому поверсі. Але після проходження гри ви можете добудувати другий та третій поверхи.

Рекомендуємо на кожну нову частину готелю наймати окремого прибиральника, так у тих кімнатах прибиратимуть швидше.

Висновок

В цілому, My Perfect Hotel – гідна гра для тих, хто любить ігри в стилі симуляторів та управління віртуальним бізнесом. Однак вона може не підійти гравцям, які віддають перевагу динамічнішим іграм.
Завантажити гру My Perfect Hotel ви можете з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store за посиланням нижче. Нагадуємо, що гра доступна для завантаження абсолютно безкоштовно на будь-які пристрої ОС iOS або Android.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange