Jewels of Rome: Match 3 Puzzle

Jewels of Rome – це популярна гра-головоломка в жанрі “три в ряд”, дія якої відбувається у Стародавньому Римі. Захоплюючий сюжет та чудова графіка підкупить вас почати грати.Про гру Jewels of Rome

Ігровий процес

У Jewels of Rome гравці з’єднують три або більше дорогоцінного каміння одного типу, щоб прибрати комбінацію з ігрового поля та виконати завдання рівня. У грі представлено понад 500 рівнів із зростаючою складністю, а також різні ігрові режими, такі як Копання та Полювання за реліквіями.

Багато цікавих міні ігор поза сюжетом вас не залишать байдужими.

Сюжет

У Jewels of Rome є цікава сюжетна лінія, що розповідає про подорож Флавія, хороброго римського солдата, та його товаришів, які відновлюють місто Рим після того, як він був зруйнований злим імператором Нероном.

Завантажити гру Jewels of Rome ви можете на операційні системи Android та iOS безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням внизу тексту на офіційні джерела та після завантаження гри насолоджуйтесь цією історією разом із численними шанувальниками.

Функціонал гри Jewels of Rome

Бустери та бонуси

  • Гра пропонує різні бонуси, які гравці можуть використовувати, щоб збирати більше коштовностей та швидше проходити рівні. Ці бонуси включають молотки, бомби та динаміт.
  • А також ви отримуватимете бонуси за щоденний вхід у гру та проходження міні ігор. Допомога героям гри дуже цінується, не втрачайте таких шансів.
  • Бустери доступні одразу з 1 рівня. Набір бустерів стандартний: кувалда, бомба, жаровня та динаміт.

Графіка

Яскрава, деталізована та чітка графіка відразу зверне вашу увагу на себе. У грі чудова графіка і красивий інтерфейс у римському стилі, який занурює гравців у світ Стародавнього Риму.

Завантажити гру Jewels of Rome Імперія 3 в ряд ви можете абсолютно безкоштовно з офіційних джерел Play Market та App Store. Для завантаження перейдіть за посиланням під цим текстом.

Популярність гри та відгуки

Гравці хвалять гру за захоплюючий ігровий процес, складні рівні з наростаючою складністю та приголомшливу графіку. Також інші гравці відзначають сюжетну лінію гри, яка додає азарту та мотивації для продовження гри. Деякі гравці також відзначили плавне управління у грі та чуйний ігровий процес, які роблять гру легкою та приємною.

Управління

  • У грі управління максимально просте та інтуїтивне. Також на початку гри ви пройдете навчання, що допоможе вам одразу зрозуміти необхідні та важливі дії у грі.
  • Ви можете, при бажанні, вимкнути звук та музику, а також змінити мову гри. Все це доступно вам у налаштуваннях гри. Проходьте рівні, підвищуйте ваш рейтинг та отримуйте нові квести та міні ігри для додаткового заробітку.
  • Jewels of Rome Імперія 3 у ряд — безліч контенту та завдань, якими гравці можуть насолоджуватися, досліджуючи історію та красу Стародавнього Риму.

Завантажити гру Jewels of Rome Імперія 3 в ряд з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store ви можете зараз за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange