Cube Escape Collection

“Cube Escape Collection” перша гра від Rusty Lake, яка включає 9 епізодів і доступна для скачування абсолютно безкоштовно. Головоломки, загадки, історії та шалено цікаве проходження затягне вас у цю гру на довго.Про гру Cube Escape Collection

Судячи з назви ми можемо зрозуміти, що в цій грі зібрані найепічніші та найпопулярніші епізоди.

Починається історія з епізоду “Сезони”, у якому розповідають про Лорі Вандербум. У головної героїні з’являються нав’язливі думки та різні видіння. Все це пов’язано з її історією смерті та подальшими подіями. Вам доведеться поринути у спогади Лори, щоб побачити все, що відбувається на власні очі і допомогти їй розібратися в чому ж справа.

Ви поринете в 4 її спогади:

 1. Весна 1964 року
 2. Літо 1971 року
 3. Осінь 1971 року
 4. Зима 1981 року.

У цій грі ви гратимете за детектива, який буде розслідувати зникнення та смерті родини Вандербум.

При кожному закінченні розділу (рівня) ви отримуватимете чорний куб, який і допоможе вам перейти до наступної стадії гри.

Функціонал гри та проходження

Гра в стилі “point and click” (наведи та натисніть). Власне функціонал такий самий.

Вам необхідно буде натискати на будь-які предмети, знаходити підказки та розгадувати головоломки. Гра дуже затягує і від неї складно відірватися, тому що сюжет не нудний і вам хочеться, що ж буде далі.

Які ж 9 сезонів доступні у грі Cube Escape Collection:

 • Сезони
 • Театр
 • День народження
 • Озеро
 • Коробка Харві
 • Випадок 23
 • Млин
 • Печера
 • Arles.

Це основні та найпопулярніші серії ігор Cube Escape від Rusty Lake.

Фішка гри

Великим плюсом є те, що гра працює без підключення до інтернету, там немає реклами і вона відмінно підійде, щоб “вбити” час цікаво та з користю.

Вибір сезону

Вам не обов’язково проходити рівні один за одним, так як це представлено в порядку гри.

Але розробники спеціально розташували сезони саме в такому порядку, адже вони йдуть за хронологією. І для збереження сюжетної лінії рекомендуємо дотримуватись порядку.

Проходження рівнів

Рівні не надто довгі та затягнуті, тому пройти їх можна досить швидко. Але у грі передбачено кілька завдань у кожному рівні, які значаться як “обов’язкові”.

Навіть якщо ви одразу знайдете куб для переходу в наступний рівень, то гра вас не пропустить і вам необхідно буде шукати важливі для сюжету підказки чи докази.

Гра доступна для завантаження на операційні системи iOS та Android. Завантажити гру ви можете за посиланням нижче з офіційних джерел.

Додаткова інформація

Якщо ви перейнялися даною серією гри, то рекомендуємо знайти додаткову інформацію в інтернеті або на YouTube про дану історію гри та різні її етапи. Так як історія та хронологія гри починається ще у 1700 роках.
Завантажити гру Cube Escape Collection з офіційних джерел App Store або Play Market ви можете за посиланням нижче. Приємного та захоплюючого проведення часу.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange