Eternal Fury

Eternal Fury – це браузерна ММОРПГ. У форматі покрокової стратегії ви братимете участь у битвах, завойовуючи сусідні землі. Вам потрібно розвивати місто, постійно покращуючи будівлі, а потім наймати солдатів та найманців.
Тут є класичні підземелля з босами, а також битви з іншими гравцями на арені.

Класи

Грати ви можете за одного з трьох героїв:

  • Маг.
  • Лучник.
  • Лицар.

Лицар

Вони борються за допомогою довгого меча та великого клинка. Вони мають важку і легку броню, яка захищає від ворожих ударів. Цей клас героїв підходить для ближнього бою. У грі може грати роль захисника чи «танка».

Грати в Eternal Fury можна безкоштовно, на одному із шести офіційних серверів. Для старту вам потрібно зареєструвати обліковий запис.

Маг

Проти ворогів маги використовують природну енергію. Б’ються за допомогою палиці та жезла, а захищають їх обладунки та спеціальні шати.

Маги контролюють поле битви. У нього великий DPS (втрата в секунду), тому вони легко можуть перевернути хід битви. Також вони відіграють роль цілителя, допомагаючи союзним військам.

Вони мають кілька способів контролю: від призову метеорів, які падають на супротивників до швидкого відновлення здоров’я союзників.

Грати у Eternal Fury безкоштовно можна через офіційний сайт. Посилання на нього ми розмістили наприкінці цього тексту.

Лучник

Їхня основна зброя — арбалет, а захист — шкіряні обладунки. Вони можуть грати роль танка чи DPS-гравця, контролюючи поле бою. Вони майстерно володіють своєю зброєю, тому ковзають крізь дерева як привиди. Непомітно підбираються до супротивника, і завдають блискавичного удару несподівано і тихо.

Найманці

Ви можете найняти таких найманців:

  • Мерлін – священик. Збільшує кількість здоров’я у всіх союзників. Відновлює HP для всіх союзників, блокує шкоду від противників, а також може відключити 2-4 ворогів на один раунд за допомогою своєї четвертої навички.
  • Тор – маг. Він наносить велику кількість шкоди, і контратакує ворога під час атаки. У нього є скил, який може оглушити супротивника на один раунд.
  • Ку Рой — це лицар, який має найбільше здоров’я серед фіолетових найманців. Його потрібно ставити у першому ряду, щоб захищати лінію від ворожих атак. Він може приймати він велику кількість втрат, відволікаючи противника від маневрів своєї команди. Вміє створювати щит, який бере на себе шкоду на кілька раундів.
  • Blathnat – це лучник, який завдає багато фізичних втрат противнику в першому ряду. У нього є здатність, що дозволяє завдавати критичної шкоди випадковим ворогам.
  • Мінос і Гюлльвейг — це священик і маг, які лікують союзників, а також завдають магічної шкоди противникам. Відіграють роль сапортів, допомагаючи команді виживати. Відволікають противника, щоб він не зміг зосередитись на маневрах вашої основної команди.

Для того, щоб грати в Eternal Fury безкоштовно, не потрібно скачувати гру на ПК. Достатньо пройти реєстрацію на офіційному сайті та вибрати будь-який ігровий сервер.

Ігровий процес

Вам потрібно покращувати основного героя, найманців, воїнів та місто. Оновлення казарм та інших будівель дають більше можливостей у розвиток персонажа.

Насамперед, це — PvE гра. Ви проходите квести та підземелля, і на 21-му рівні відкриваєте командні битви. У цьому режимі і знадобляться найманці. З їх допомогою можна створити унікальний стиль битви, використовуючи різні ігрові комбінації.

Ви можете взаємодіяти з іншими гравцями, використовуючи ігровий чат. Також можна вступати до гільдії.
Щоб почати грати в Eternal Fury, перейдіть за посиланням нижче. Це офіційний сайт розробників з актуальними серверами.

Eternal Fury

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange