House Paint

House Paint – це казуальна гра для смартфона та планшета. Встановити її можна на пристрої з операційною системою Android та iOS. Це щось середнє між аркадою, казуальною грою та тайм-кілером.
Ви можете відчути себе дизайнером, розфарбовуючи будинки у різний колір. Навколо дуже багато сірих і нудних будинків – це час виправити! І для цього навіть не потрібно мати освіту чи спеціальний інструмент. Вам знадобиться лише квадратна губка, просочена фарбами різних кольорів – мистецтво чекає на вас.

Геймплей

Свайпа по екрану ви рухаєте кубик із фарбою. Направляйте її до будівлі, щоб зафарбувати фасад у потрібний колір. Зафарбувати його потрібно повністю, а зробити це потрібно якнайшвидше.

Завантажити House Paint безкоштовно з офіційного джерела можна за посиланням нижче.

З кожним рівнем будинку ставатимуть все складніше. На них з’являтимуться уступи, додаткові поверхи та інші елементи. А їх також треба зафарбовувати, але часу особливо не буде.

У чому суть гри?

Щоб “вбити” час. Вона підходить для далеких поїздок, коли немає доступу до інтернету, але треба чимось зайнятися.

Білі будинки у самій грі надто нудні зовні. Візьміть кубик з фарбою і замалюйте все, щоб фасади стали гарнішими.

Встановити House Paint можна на смартфон та планшет. Грати зручніше на планшеті – у вас велика робоча область.

Особливості

  • Будинок поділений на зони. Кожну з них потрібно зафарбувати у певний колір.
  • Щоб перейти на наступний рівень, ви повинні змінити всі сторони фасадів.
  • Для того, щоб рухати кубик з фарбою, використовуйте свайп.
  • Кожен рівень можна пройти – це інформація на 100%. Якщо у вас щось не виходить, просто подумайте, як це краще зробити.
  • У грі гарна графіка, незважаючи на її невелику вагу — лише 30 мегабайт.
  • Можна вимкнути рекламу у грі дуже просто. Просто вимкніть інтернет і реклама перестане з’являтися між раундами.

Іноді за проходження рівня випадають призи – інструмент чи алмази. За допомогою нового інструменту можна швидше розфарбовувати стіни. А швидкість є дуже важливою для того, щоб успішно пройти рівень за один раз. Зручним кубиком можна швидше розфарбувати фасад.Можна грати в неї кілька годин поспіль, особливо коли нема чого робити. За це окреме спасибі розробникам гра затягує.
Завантажити House Paint безкоштовно можна за посиланням нижче з Play Market або App Store. Натисніть «Встановити» і за кілька секунд гра буде встановлена ​​на вашому пристрої.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange