Happy Glass

Захоплюючі головоломки – це те, що допоможе згаяти час з користю. Якщо ви вважаєте, що ігри на мобільному телефоні тільки забирають час, встановіть цю аркаду. Напевно, вона вам сподобається. І ось чому.
Happy Glass – це не проста гра, а справжній додаток, що розвиває. Тут потрібно не безцільно «вбивати» час, а виявляти кмітливість. Сенс гри в тому, щоб склянка наповнилася водою і стала «щасливою». Саме так і перекладається назва гри з англійської мови – «щаслива склянка».

Ваше основне завдання зробити так, щоб вода потрапила в склянку. Для цього потрібно малювати лінії, якими вона стікатиме. Примітно, що їх можна намалювати обмежену кількість — у цьому полягає складність. Потрібно продумати кожну дію, щоб завершити рівень з максимальними трьома зірками.

Іноді зовсім незрозуміло, як вода може взагалі потрапити в склянку, коли предмети, якими вона повинна стекти, розташовані в різних кутах карти. Але намалювавши лінію, яка їх з’єднує, можна досягти мети.

Графіка у грі мінімалістична, але приємна для ока. Відкриваючи нові карти, ви часто дивуватиметеся: як його взагалі можна пройти? Витратьте кілька хвилин, щоб придумати найкращу стратегію та заробіть максимальні три зірки.
Оновити або завантажити Happy Glass c Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange