WowBox AR

WowBox AR – мобільний додаток від сервісу WowBox. Воно використовується для того, щоб “оживляти” у смартфоні улюблених героїв казок. Замовивши посилку, у комплекті прийде книга, браслет та розмальовка. Додаток потрібний для того, щоб оживити цей комплект доповненою реальністю.Що таке WowBox і навіщо завантажувати додаток?

Це щомісячна передплата на комплект для читання та гри. У ньому є: книга, розмальовка та браслет із WOW-піном. Щоб «оживити» казку, потрібно завантажити WowBox AR та зайти до програми. Потім виберіть потрібну казку і наведіть камеру смартфона або планшета на сторінки книжки, розмальовки або браслет.

Дивіться на пригоди героїв казки прямо у смартфоні – казка оживає та перетворюється на доповнену реальність. Це гарний подарунок для дітей віком від трьох років.

Можливості

Знімайте фотографії або відео з героями казок та ділитесь у соціальних мережах. У кожному випуску є інструкція щодо використання.

AR-книга

У кожній книзі оживає обкладинка з головним героєм та п’ять інших сторінок із спеціальним значком. Щоб знайти сторінки з «живими» ілюстраціями, відкрийте зміст — там буде вказано номери сторінок.

Потрібно встановити WowBox AR щоб подивитися їх – інші програми, пов’язані з віртуальною реальністю, не підходять. Вибирайте потрібну книжку із серії, а потім наведіть камеру на сторінку з міткою.

Інтерактивні анімації

Анімації доповненої реальності інтерактивні: з ними можна взаємодіяти. Слідкуйте за підказками, грайтеся з героями книг і виконуйте завдання разом зі своєю дитиною.

WOW-пін для браслета

Відкривайте програму, вибирайте героя та наведіть камеру на пін. Тепер можна змінювати емоції героя відповідно до вашого настрою.

Пін можна закріпити не лише на браслеті, а й на інших речах дитини: рюкзаку, кроксах чи браслеті з комплекту.

Встановити WowBox AR також потрібно для того, щоб оживлювати героїв з розмальовок. Герой «оживає» у доповненій реальності в таких же кольорах, як у забарвленні.

Аудіокниги

У додатку можна слухати аудіокниги. Вибирайте, що хочете послухати, встановіть одну з доступних мов у додатку та насолоджуйтесь твором в аудіоформаті.

Зробіть чудові фотографії разом з улюбленими героями казок і поділіться ними в соціальних мережах з друзями. Для доповненої реальності потрібен лише смартфон на Android або iOS.
Щоб скачати WowBox AR безкоштовно з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange