Сімейний GPS трекер KidsControl

Сімейний GPS трекер KidsControl – цей додаток, який допомагає контролювати місце розташування вашої маленької дитини. Знайте, де він був учора і де знаходиться зараз.
Цей локатор у режимі реального часу відстежує місцезнаходження членів сім’ї. Він також записує їхні маршрути. Це можуть бути дві або більше точок за останні два дні або два тижні.

Вам більше не потрібно влаштовувати “допити” своєму чаду – ви завжди бачите, куди він іде після школи. Крім того, додаток дає інформацію про те, як часто та в якому режимі використовувався телефон дитини.

Ця функція підходить для тих випадків, коли у вас маленька дитина, але вона вже має смартфон. У такому віці треба контролювати його, щоб він не використовував його на уроках у школі.

Завантажити сімейний GPS трекер KidsControl потрібно, щоб у дитини більше не було відмовок: «у мене сів телефон, тому я не зміг відповісти на дзвінок»

Особливості GPS трекера KidsControl

Історія

У цьому розділі ви можете стежити за переміщенням людини, яку вона здійснила протягом останніх двох днів.

Заряд акумулятора та використання інтернету

Тут ви побачите, в якому режимі використовується телефон і скільки відсотків батареї залишилося. Можна налаштувати отримання повідомлень у таких ситуаціях:

  • Залишилося менше 15% заряду
  • Телефон підключено або вимкнено від заряджання
  • Поточний рівень якості підключення до інтернету, а також використаний трафік у мегабайтах

Повідомлення

Тут ви можете підключити події, про які додаток буде повідомити вас. Наприклад:

  • Дитина відвідала певне місце на карті. Таких місць можна задати два.
  • Розрядився телефон.
  • Дитина використовує інтернет прямо зараз.

Створення маршруту

Додаток допомагає створити оптимальний маршрут для дитини. Це корисно, якщо ви не можете провести його до певного місця, але хочете щоб він максимально безпечно і швидко туди дістався.

Як працює додаток?

Вам потрібно завантажити сімейний GPS трекер KidsControl на свій мобільний пристрій під керуванням ОС Android. Це може бути планшет чи смартфон.
Після встановлення ви відправляєте посилання на скачування із запрошенням на телефон дитини. Переходьте по ній, і встановлюєте застосунок. Також потрібно ввести код, який прийде разом із посиланням-запрошенням.

Потім потрібно налаштувати додатку на обох пристроях і трекер буде готовий до роботи.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange