Fabulous: Трекер звичок

«Fabulous: Трекер звичок» – це мобільний додаток, який створений для тих – хто хоче ввести нові звички у своє життя. Хочете займатися спортом чи почати правильно харчуватися? А може, просто хочете налаштувати свій щоденний графік і стати більш продуктивним?
Цей додаток розроблен за підтримки лабораторії поведінкової економіки університету Д’юка і є претендентом на звання кращої програми в Google Play.

Тому, якщо ви хочете змінити свої звички на краще, то можете завантажити «Fabulous: Трекер звичок». Завантажити його можна як у пристрої під керівництвом ОС Android, так і для iOS.

Переваги додатка «Fabulous: Трекер звичок»

Як це працює?

Для того, щоб вам було легше, спочатку додаток потроху вводитиме вас в курс справи. Ви отримуватимете докладні інструкції, що і коли вам потрібно зробити, для чого це потрібно.

Виберіть одну з доступних програм, із якою хочете розпочати займатися. В її основі лежить спеціально розроблена наукова методика, тому ви ніяк не зможете нашкодити своєму здоров’ю.

Після вибору вам стануть доступні вкладки, в яких знаходиться вся необхідна інформація. Поради, трекер для проведення «ритуалів». Також ви зможете стежити за своїм прогресом.

А якщо пропустите якусь вправу чи заняття, то в одному з розділів знайдете інформацію про те, як це можна компенсувати.

По завершенню програми ви також зможете спостерігати за своїми новими звичками, але вже без голосового помічника.

Можливості

Якщо ви вирішите встановити «Fabulous: Трекер звичок», то отримаєте корисну інформацію, якої немає у вільному доступі. Наприклад, ви зможете вивчити деякі види медитацій або пройти безкоштовні заняття з йоги. Усе це позитивно вплине ваше тіло, й у принципі ваш стан.

Готові змінюватися і вводити корисні звички у ваше життя, але просто не знаєте з чого почати, цей додаток стане не тільки вашим особистим тренером, але і вірним помічником. Використовуйте його для самодисципліни та досягнення особистих цілей.

Інші особливості

Більшість користувачів відзначає приємний та інтуїтивно зрозумілий дизайн додатку. Зверніть увагу на те, що частина програм та інструкцій у додатку опублікована англійською мовою. Тому, якщо вам буде складно зрозуміти, про що йдеться, доведеться скористатися послугами перекладача.

Є ідеї, які функції можна додати до додатку? Чи у процесі використання виникають питання? Зверніться в службу підтримки. Фахівці Fabulous з радістю вислухають і допоможуть вам.
Встановити «Fabulous: Трекер звичок» ви можете з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange